معاون فنی سازمان برنامه و بودجه کشور:

اقتصادی کدخبر: 248839 ارسال پرینت 26

رکنا:معاون امور فنی و توسعه امور زیربنایی سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: 70 هزار پروژه نیمه تمام در کشور وجود دارد که برای تکمیل آنها به حدود 400 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

رکنا اقتصادی: غلامرضا شافعی روز سه شنبه در کارگروه امور زیربنایی استان کرمان افزود: برای تکمیل طرح های نیمه تمام در کشور با اعتبارات کنونی حداقل 10 سال زمان نیاز است. 
وی بیان کرد : 144 هزار میلیارد تومان برای پروژه های سال جاری نیاز داریم و امکان تعریف پروژه جدید وجود ندارد. 
شافعی با اشاره به اینکه حدود 200 هزار کیلومتر راه در کشور وجود دارد افزود: هشت هزار میلیارد تومان اعتبار باید به این بخش تزریق شود تا راه های کشور تعمیر و نگهداری شود. 
وی از استاندار کرمان به دلیل استفاده از اعتبارات بخش غیردولتی در مسیر توسعه تقدیر کرد گفت که منابع پرداختی به استان ها روشن است. 
شافعی اظهار کرد: مبلغ زیادی برای کارهای عمرانی در کشور باقی نمی ماند و معاونت فنی و توسعه امور زیربنایی سازمان برنامه و بودجه بیشتر از این موضوع متاثر می شود. 
معاون امور فنی و توسعه امور زیربنایی سازمان برنامه و بودجه کشور بیان کرد: دولت، تدبیر و مجلس نیز همراهی کرده تا در برخی تبصره ها اجازه دهند که اوراق و اسناد منتشر شود و قانونگذار به درستی تاکید کرده که در واگذاری اوراق به مردم، مشارکت تعلق گیرد. 
وی با اشاره به 332 میلیارد تومان بدهکاری استان کرمان به پیمانکاران گفت: باید به جلب همکاری بخش غیردولتی برای اجرای طرح های عمرانی توجه بیشتری شود و ناگزیر هستیم که از منابع مردمی بیشتر استفاده کنیم. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر