رکنا: در پی انتشار خبر سوء استفاده یکی از پرسنل شرکت‌های پرداخت الکترونیک و هک شدن مبلغ قابل توجهی از رمز شارژ تلفن همراه از سرور رایانه‌ای این شرکت، آسان پرداخت واکنش نشان داد.

رکنا اقتصادی: در پی انتشار خبر سوء استفاده یکی از پرسنل شرکت های پرداخت الکترونیک و هک شدن مبلغ قابل توجهی از رمز شارژ تلفن همراه از سرور رایانه‌ای این شرکت، آسان پرداخت با اظهار تاسف از رخداد چنین اتفاقاتی برای یکی از شرکت های همکار اعلام کرد: تمامی تراکنش های صورت گرفته توسط درگاه های این شرکت شامل USSD، POS، IPGو APP، تحت نظارت و با رعایت الزامات شاپرک صورت می پذیرد و شرکت آسان پرداخت از بدو تاسیس تاکنون با توجه به استقرار سوئیچ بومی و امن و نظارت همیشگی و سختگیرانه در بحث تبادل اطلاعات سعی بر آن داشته تا امانتدار خوبی برای اطلاعات مشتریان خود باشد.

آسان پرداخت به عنوان بزرگترین توزیع کننده شارژ اپراتورهای تلفن همراه کشور حفاظت از اطلاعات و استقرار سامانه ای امن را وظیفه خود می داند. لذا آپ برای جلوگیری از اینگونه آسیب ها با بروز ساختن زیر ساخت های امنیتی و مالی و نرم افزاری همواره ارتقا امنیت سیستم ها را سرلوحه کار خویش قرار داده است و در تلاش است که از اینگونه حوادث Accidents جلوگیری نماید.

این شرکت ضمن تقدیر از تلاش ها و اقدامات سریع پلیس Police فتا که راه را برای تکرار این چنین رخدادهایی بسته نگه میدارند امیدوار است که با پشتیبانی پلیس فتا و دقت و امنیت بالای شرکت های فعال در این حوزه شاهد اتفاقاتی از این دست نباشیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر