اقتصادی خودرو کدخبر: 242536 ارسال پرینت 39

رکنا: در اکتبر سال گذشته، مدیر ارشد کیا در این زمینه تشریح کرد که شرکت کیا در حال انجام مطالعات ویژه در زمینه امکان تولید "نیرو"‌های الکتریکی است.

رکنااقتصادی: در حالیکه که این برند تجاری به شکلی رسمی این خبر را تائید نکرده است،مدیر ارشد بخش تولیدات کیا موتورز در آمریکا در خصوص راه‌اندازی مدل الکتریکی نیرو گفت: در این خصوص باید با ما در ارتباط باشید.

665587_830

در اکتبر سال گذشته، مدیر ارشد کیا در این زمینه تشریح کرد که شرکت کیا در حال انجام مطالعات ویژه در زمینه امکان تولید "نیرو"‌های الکتریکی است. به نظر می‌رسد ارائه چنین مدلی موفقیت بزرگی برای کیا در این زمینه محسوب می‌شود.

665586_473

هیبریدی‌های مرسوم نیرو از زیرساخت و ساختارهایی استفاده می‌کنند که اینک هیوندایی آیونیک به عنوان یک الکتریکی تمام عیار، هیبرید و پلاگین-هیبرید روی آن ارائه می‌شود. در نتیجه ایجاد یک نیروی الکتریکی برای کیا چندان هم سخت نخواهد بود. به خصوص زمانی که کیا قصد دارد از همان باتری 28 کیلو وات در ساعت لیتینیومی- پلیمری در الکتریکی‌های آیونیک استفاده کند. این خودرو با یک بار شارژ مسافت 160 کیلومتری را طی خواهد کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر