اکبر نماینده مردم در مجلس:

عضو کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه تنش های روانی نرخ محصولات غذایی رویه معمول در مناسبت ها است،گفت:رسانه ها و صداوسیما با اطلاع رسانی ،شهروندان را مجاب کنند که تنها برطبق نرخ های مصوب شده مواد غذایی را خریداری کنند.

رکنااقتصادی: علی اکبری درباره وضعیت تنظیم نرخ محصولات کشاورزی در بازار شب عید،گفت: تغییرات نرخ در مناسبت های همچون شب عید نتیجه ایجاد تنش های روانی در بازار شب عید است، بنابراین باید دولت از دخائرمحصولات غذایی و کشاورزی که در انبارها دارد، وضعیت عرضه و تقاضا را به نوعی تنظیم کند که نرخ مواد غذایی در بازار شب عید به تعادل برسد.
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: شرکت بازرگانی و دیگر شرکت های زیر مجموعه وزارت کشاورزی می توانند با برنامه ریزی توزیعی کارآمد، نرخ محصولات غذایی را به ثبات برسانند.
عضوکمیسیون کشاورزی،آب ومنابع طبیعی مجلس، یاداورشد: رسانه ها و صداوسیما با اطلاع رسانی قیمت مواد غذایی،شهروندان را مجاب کنند که تنها بر طبق نرخ تعیین شده مصوب مواد غذایی را خریداری کرده و اجازه ندهند سوء استفاده کنندگان با سودجویی مواد غذایی را به فروش برسانند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر