ممنوعیت ورود خودروهای غیربومی به اصفهان ادامه دارد

به گزارش رکنا،حسین پورقیصری با بیان این‌که تردد در جاده‌ها نسبت به سال گذشته بیش از ٨٠ درصد کاهش یافته است، اظهار داشت: با توجه به اعلام قبلی که داشتیم، مردم همکاری خیلی خوبی با پلیس داشتند و دیروز و امروز در خانه مانده و به جز موارد ضروری از منازل خارج نشده‌اند.

رئیس پلیس راه استان اصفهان ادامه داد: به غیر از افرادی که به دلیل ضرورت کاری، مجوزی برای خروج از منزل داشتند، برخورد با متخلفین از درب خانه‌ها صورت می‌گرفت و اگر تخلفی مشاهده می‌شد به خانه برگردانده شده و یا به پارکینگ هدایت و جریمه‌های مالی برای آن‌ها اعمال می‌شد.

وی تصریح کرد: کمال تشکر را از مردم فهیم و بافرهنگ اصفهان داریم که در رزمایش «پلیس مقتدر-مردم بافرهنگ» که پلیس اصفهان در این چند روز، به دستور فرمانده انتظامی استان اصفهان انجام داد، به خوبی همکاری کرده، از خانه‌ها خارج نشده و تردد غیرضروری نداشتند.

پورقیصری عنوان کرد: در روزهای آینده هم طرح غربال‌گری را ادامه خواهیم داد و همچنان از ورود خودروهای غیر بومی به شهرها جلوگیری خواهیم کرد و در صورت اصرار به تکرار تخلف، مجبور به توقیف و اعمال قانون خواهیم شد.

رئیس پلیس راه استان اصفهان خاطرنشان کرد: از مردم فهیم اصفهان تقاضا می‌شود، همان‌گونه که به خوبی در این چند روز قانون را رعایت کرده و از خانه خارج نشدند، این همکاری را در روزهای آینده نیز ادامه دهند تا این بیماری هرچه زودتر ریشه‌کن شود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟