خبر ویژه :

رکنا: با خروج پنج واگن باری در بین ایستگاه های تله زنگ و شهبازان، مسیر راه آهن جنوب بسته شد، علت این حادثه نقص فنی بوده و دلایل اصلی در حال بررسی است.

رکنا اقتصادی:مصطفی ملکی صادقی معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای‌لرستان اظهار کرد: به علت خروج پنج واگن باری از ریل بین ایستگاه ‎ های تله زنگ و شهبازان در محدوده اداره کل راه آهن زاگرس( استان خوزستان - شهرستان اندیمشک ) راه آهن شمال به جنوب از ساعت 3:30 دقیقه امروز در محدوده شهرستان اندیمشک بسته شد.
وی افزود: با درخواست و هماهنگی اداره کل راه آهن لرستان، مسافران دو قطار مسافری که امروز از تهران به سمت جنوب در حرکت بودند به علت بسته بودن خط در این منطقه، به وسیله 15 دستگاه اتوبوس به مقاصد شان اعزام خواهند شد.
ملکی ادامه داد: از اولین ساعات صبح امروز و در پی اطلاع از این حادثه، به منظور هماهنگی لازم با شرکت ‎ های حمل و نقل و تأمین ناوگان مورد نیاز، کارشناسان حوزه حمل و نقل مسافر این اداره کل به شهرستان دورود اعزام شدند تا بتوانیم در کوتاه ‎ ترین زمان ممکن به مسافران خدمات لازم را ارائه کنیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها