تاکید استاندارچهارمحال و بختیاری بر جوانی جمعیت و فرزندآوری

به گزارش رکنا از شهرکرد:غلامعلی حیدری  به‌مناسبت هفته سلامت در نشست با مسوولان و دست‌اندرکاران این حوزه در دانشگاه علوم‌پزشکی، بیمه سلامت و نظام پزشکی چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: این هفته فرصتی برای ارج نهادن به زحمات فعالان این عرصه است.

وی با اشاره به اقدامات اساسی مسوولان و دست‌اندرکاران حوزه سلامت برای مهار ویروس کرونا افزود: انجام فعالیت‌های جدی برای توسعه زیرساخت‌ها، تجهیز و ارتقای حوزه سلامت در چهارمحال و بختیاری ضروری است.

استاندار چهارمحال و بختیاری به لزوم حضور میدانی مسوولان دانشگاه علوم‌پزشکی در شهرستان‌های مختلف چهارمحال و بختیاری و رفع مشکلات مردم اشاره و تصریح کرد: بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها، کلینیک‌ها و داروخانه‌های استان به‌صورت میدانی مورد بازدید و بررسی قرار گیرد.

حیدری یادآور شد: امسال اعتبارات مطلوبی برای توسعه عمرانی و تجهیز حوزه سلامت چهارمحال و بختیاری اختصاص داده شد و بخشی از تاسیسات الحاقی این حوزه در استان بهره‌برداری می‌شود.

وی اظهار داشت: از توان و ظرفیت سایر سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی مانند تامین اجتماعی و ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) برای ساخت درمانگاه و تجهیز برخی بیمارستان‌ها به‌ویژه در مناطق محروم استان ات بهره‌گیری شده است.

وی گفت: مشارکت و همکاری مردم و خیرین نیک‌اندیش چهارمحال و بختیاری برای ارتقای حوزه سلامت استان ضرورت دارد و باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

حیدری تاکید کرد مسوولان مشکلات و نگرانی‌های مردم در حوزه سلامت را به‌صورت میدانی بررسی و برای رفع آن تلاش کنند.

استاندار چهارمحال و بختیاری با تاکید بر بازنگری بر نقشه سلامت استان تاکید کرد و گفت: این سند متناسب با جمعیت و شرایط و اقتضائات روز باشد.

مصیبی دهکردی -چهارمحال و بختیاری

کدخبر: 889027
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟