توزیع 300بسته معیشتی در مناطق سیل زده و محروم لرستان توسط بانک رفاه کارگران

به گزارش رکنا از لرستان؛ بهروز بالاوندی  دراین مراسم گفت: در آستانه سال جدید و عید نوروز و همچنین ماه مبارک رمضان، به همت مدیران و کارکنان ،صدیق بانک رفاه کارگران در راستای کمک به هم وطنان سیل زده و محروم استان لرستان توزیع  شد.  

مهندس بالاوندی گفت: این بسته کمک‌های معیشتی شامل برنج، روغن، قند،ماکارونی وچای  در مجموع به ارزش یک میلیارد و 55۰ میلیون ریال بین نیازمندان و محرومان استان  توزیع شد. 

وی افزود:بسته های معیشتی با محوریت مناطق سیل زده ومحروم سال 98در استان لرستان در شهرستان های پلدختر،چگنی ،هفت چشمه ونور آباد بین اقشار آسیب دیده از سیل و محروم این مناطق توزیع شد. 

وی کمک به محرومان در قالب بسته‌های معیشتی را یکی از اقدامات اساسی بانک رفاه کارگران  دانست. 

مدیر شعب بانک رفاه کارگران استان لرستان  با بیان این که توسعه ساختار بانکداری اسلامی نقش موثری در کاهش مشکلات اقتصادی ایفا می‌کند بیان داشت: بانک رفاه کارگران عملکرد شایسته‌ای در خصوص مسئولیت‌های اجتماعی و توجه به نیازمندان جامعه داشته است.

وی افزود: این بانک به معنای واقعی در عرصه ترویج فرهنگ  نوع دوستی و اشاعه خدمات بانکداری اسلامی گام برداشته و تعامل ارزنده‌ای را با نهادهای حمایتی مانند سازمان بهزیستی وکمیته امداد از خود نشان داده است.

مدیران کمیته امداد شهرستان‌پلدختر،چگنی،نور آباد وهفت چشمه  با قدر دانی از کمک های مو منانه وشایسته بانک رفاه کارگران در نگاه جدی به مناطق محروم از این اقدام شایسته مدیران وکارکنان با معرفت و خیر قدر دانی کردند.  

لازم به ذکر است، بانک رفاه کارگران به عنوان یک بانک اجتماعی، با توسعه اقدامات سال‌های اخیر خود در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی به عنوان یک بانک پیشرو در این حوزه شناخته می‌شود.

 

مهدی زکی پور / لرستان

کدخبر: 878646
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟