تعصب به زادگاه علت حضور در ساخت تراس طبیعت ورگه سران شده است

به گزارش خبرگزاری رکنا در اردبیل، حسن طهماسبی سرمایه گذار پل وحشت (تراس طبیعت ) ورگه سران در جمع خبرنگاران گفت :تعصب به دیار مادری باعث شده تا به فکر سرمایه گذاری در دربند ورگه سران شوم

وی یادآور شد سال ۹۷ این طرح را به میراث فرهنگی ارائه دادم که آن زمان سیاست استانداری اردبیل مبنی بر کافی بودن ساخت پل در استان ما را تا امروز سر در هوا گذاشته است .

طهماسبی افزود اگر قرار به ساخت پل باشد این حق معنوی و شرعی ماست ،چرا که طبق قانون اجرای هر پروژه  حق با ارائه دهنده طرح است .

سرمایه گزار پل وحشت ورگه سران یادآور شد می خواهم سرمایه ام را از خارج به داخل کشور بیاورم و این عمل خارج از تعصب به وطن مادری ،ارز آوری نیز به داخل کشور می شود .

سرمایه گزار پل ورگه سران تاکید کرد ما به پنج هکتار زمین نیاز داریم و خرید بیش از این مقدار باعث ایجاد زمین خواری و نمونه مشابه حیران در دامنه سبلان خواهد بود .

photo_2023-03-15_16-12-33

غلام حبیب زاده مدیر عامل پل ورگه سران نیز با بیان این مطلب که برای اخت این مجموعه بیش از 250 میلیارد تومان هزینه صورت می پذیر افزود ضمن اشتغال زایی این مجموعه برای جوانان منطقه در پروژه به هیچ عنوان ب طبیعت منطقه نیز آسیبی نخواهیم رساند.

مولاخواه/

کدخبر: 877862
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟