آمادگی بیش از 600 دستگاه و نیرو راهداری لرستان برای خدمت رسانی به مسافران نوروزی

به گزارش رکنا از لرستان، صبح امروز 23 اسفندماه، رزمایش ترافیکی_ انتظامی طرح نوروزی لرستان دستگاه های خدمات رسان، امدادی و پلیس راه در محل ستاد فرماندهی انتظامی استان برگزار شد. 

مهندس مرتضی شیروانی در حاشیه این مراسم اظهارداشت: این رزمایش در راستای انسجام و هماهنگی هرچه بیشتر دستگاه های امدادی و پلیس راه برای کنترل ترددها در ایام نوروز 1402 و همچنین پیشگیری از سوانح جاده‌ای همزمان با سایر نقاط کشور برگزار شد.
وی ادامه داد: نیروهای راهداری استان  با 300 نیروی راهدار ، 250 دستگاه ماشین آلات   35 مجتمع خدمات رفاهی و پایگاه های راهداری در طول ایام نوروز به صورت شبانه‌روزی آمادگی کامل برای خدمات رسانی به مسافران نوروزی را دارند.
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان لرستان تصریح کرد: از همه هم وطنان خواهشمندیم سفرهای خود را مدیریت کنند و استراحت کوتاه در مجتمع های خدماتی رفاهی و راهدارخانه ها، سفری ایمن و بدون حادثه برای خود، خانواده و سایر کاربران جاده ای به همراه داشته باشند.
مهندس شیروانی اضافه کرد: سامانه 141 جهت اطلاع از آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی، شرایط آب وهوایی، انسداد و رخدادهای جاده ای وشکایات مردمی وانتقادات وپیشنهادت بصورت شبانه روزی در خدمت هموطنان است.
مهدی زکی‌پور/لرستان
کدخبر: 877533
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟