باز هم بی احتیاطی راننده و حادثه ای مرگبار

به گزارش رکنا از قزوین ، سرهنگ فرهاد ذاکری منش افزود: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر برخورد یک دستگاه خودرو سواری پژو 405 با سواری پراید در جاده قدیم "قزوین-تهران" روبه روی نیروگاه شهید رجایی، بلافاصله عوامل امدادی و پلیس راه به محل اعزام شدند.

وی افزود: پس از حضور ماموران در محل و بررسی صحنه مشخص شد، سواری پژو که با 2 سرنشین در حال حرکت بوده با سواری پراید با 5 سرنشین برخورد کرده و متاسفانه در اثر این تصادف راننده و 2 نفر از سرنشینان سواری پراید به علت شدت جراحات وارده در دم فوت کرده اند.

رئیس پلیس راه استان ادامه داد: راننده و 2 سرنشین سواری پژو  به همراه 3 نفر از مجروحان خودرو پراید توسط عوامل امدادی به مراکز درمانی منتقل شده و اجساد متوفیان تحویل عوامل بهشت فاطمه شد.

سرهنگ ذاکری منش با بیان اینکه علت بروز حادثه توسط کارشناسان مربوطه بی احتیاطی راننده پژو 405 و تجاوز به چپ نسبت به سواری پراید اعلام شده، تاکید کرد: هموطنان به ویژه رانندگانی که به همراه خانواده برای دید و بازدید یا مسافرت قصد سفر دارند ضمن رعایت سرعت مطمئنه و فاصله طولی توجه بیشتری به قوانین رانندگی و هشدارهای پلیسی داشته باشند.

لیلابیگدلی /قزوین 

کدخبر: 877421
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟