پلمب 10 داروخانه و مرکز زیبایی در گچساران

به گزارش رکنا از کهگیلویه و بویراحمد؛ طاهر حسینی اظهار کرد: در چند هفته اخیر چهار واحد داروخانه نیز در گچساران به دلیل نبود مسئول فنی، گران فروشی و کم فروشی پلمب شد.

حسینی با اشاره به اینکه تمام داروخانه‌ها ملزم به داشتن مسئول فنی هستند، افزود: در این شهرستان ۱۸ داروخانه وجود دارد که سه مورد آن به صورت شبانه روزی است.

وی اضافه کرد: برای حفظ سلامتی شهروندان و در بازرسی‌های انجام شده در هفته‌های اخیر شش مرکز زیبایی در شهرستان گچساران به دلیل نداشتن پزشک و مسئول فنی تعطیل و متخلفان به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

حسینی ادامه داد: فعالیت داروخانه‌ها و مرکز زیبایی بدون حضور مسئول فنی و پزشک، غیر مجاز است و در صورت مشاهده با متخلفان برخورد قاطع می‌شود.

وی با اشاره به فعالیت داروخانه‌ها و مراکز درمانی شهرستان گچساران در ایام نوروز گفت: در تعطیلات نوروز به غیر از داروخانه‌های شبانه روزی داروخانه‌های عادی هم به صورت شیفتی فعالیت می‌کنند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان گچساران عنوان کرد: در ایام تعطیلات با هدف ارائه خدمات به شهروندان مرکز سونوگرافی فعال و پزشکان متخصص نیز در مراکز درمانی به صورت شیفتی بیماران را ویزیت می‌کنند.

مریم بردیده/کهگیلویه و بویراحمد

کدخبر: 876903
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟