طرح ویژه نوروزی در کهگیلویه و بویراحمد اجرا می شود

به گزارش رکنا از کهگیلویه و بویراحمد؛عیسی شهامت روز جمعه در جلسه اضطراری مدیریت بحران استان با اشاره به تجربیات گذشته عنوان کرد: ایمنی، امنیت، آسایش و آرامش نوروزی با بهره ‌گیری رسانه ای، خدماتی، فرهنگی و اجتماعی باید در دستور کار قرار گیرد.

شهامت با تاکید بر اینکه، حفظ آرامش، امنیت و سلامت هم استانی های عزیز و مسافران نوروزی اولویت است تاکید کرد: لزوم آماده‌ باش همه دستگاه‌ها جهت مواجهه با هرگونه حوادث غیرمترقبه ضروری است.

وی بر ایجاد هماهنگی و اجرای برنامه های بازدارنده و نظارت مستمر بر فعالیت همه دستگاه های خدمات رسان، آب، برق، گاز و مخابرات تاکید کرد و گفت: نقاط مشکل دار شناسایی و مشکلات آنها از هم اکنون رفع شوند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خاطرنشان کرد: فعالیت های امدادی و عملیاتی اورژانس، پلیس راه، هلال احمر و راهداری در سطوح استانی و شهرستانی درجهت ارتقاء سطح عملکرد و اقدام به هنگام در ایام تعطیلات نوروز مورد توجه جدی است.

 شهامت، بر شناسایی و پایش نقاط پر خطر و حادثه خیز استان با توجه به تجربیات قبلی جهت پیشگیری از بروز حوادث برای مسافرین و اهالی تاکید کرد و گفت: محورهای خطرآفرین شوتی ها، روشنایی تونل ها، کنترل لازم در محل پلیس راه ها مورد توجه جدی باشد. 

وی بر نظارت میدانی مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین راهی استان در آستانه سفرهای نوروزی تاکید کرد و گفت: این نظارت ها با هدف ارتقای سطح خدمات رسانی و سلامت کاربران جاده ‌ای در ایام نوروز است.

شهامت تاکید کرد: مصوبات ستاد مدیریت بحران استان وظیفه و ماموریت هر دستگاه اجرایی را مشخص و چون سلامت و امنیت مردم، مسافرین و مهمانان نوروزی در آن لحاظ شده است کاملا لازم الاجرا می باشد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد تاکید کرد: با توجه به ماه مبارک رمضان در نورزی کردن حال و هوای شهرهای استان تمهیدات لازم اندیشیده شود.

مریم بردیده/کهگیلویه و بویراحمد

کدخبر: 876280
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟