هیچ‌گونه کوتاهی در اقدامات ستاد خدمات سفر پذیرفته نمی‌شود

به گزارش رکنا از اردبیل، کمال‌الدین میرجعفریان در سومین جلسه ستاد خدمات سفر استان اردبیل اظهار کرد: دستگاه‌های اجرایی باید در فرصت باقی مانده اقدامات ستاد خدمات سفر خود را تکمیل کنند و هیچگونه کوتاهی پذیرفته نمی‌شود.

وی با بیان اینکه اقدامات ستاد خدمات سفر در مرحله بعد و از هفته آینده به صورت میدانی پیگیری می‌شود، افزود: اقدامات برخی از کمیته‌ها و دستگاه‌های اجرایی حاضر در ستاد خدمات سفر قابل قبول نیست که در راستای جبران این کوتاهی‌ها تمامی دستگاه‌های اجرایی حاضر در ستاد خدمات سفر ملزم به اجرای مصوبات این ستاد هستند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل بیان کرد: در کنار تمام تمهیداتی که به منظور رقم زدن سفری خوب برای گردشگران انجام می‌شود لازم است که جاذبه‌های استان در سطح ملی معرفی شوند تا مسافران در همان مبدا مقصد خود را انتخاب کنند.

حسن محمدی ادیب، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل نیز در این جلسه با بیان اینکه برگزاری ستاد اجرایی خدمات سفر مستلزم اجرای مصوبات از سوی دستگاه‌های اجرایی است، گفت: ستاد اجرایی خدمات سفر ۲۲ اسفندماه در محل نگارخانه خطایی در مجموعه پایگاه جهانی شیخ صفی‌الدین اردبیلی کار خود را آغاز خواهد کرد و جلسه بعدی ستاد در این محل برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: موزه‌های استان اردبیل در طول تعطیلات نوروزی از ساعت ۸ صبح تا ۲۱ شب فعالیت می‌کنند و برای بازدید کلیه علاقمندان و گردشگران آماده هستند.

 

کدخبر: 875748
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟