۲۰۷ واحد مسکونی در قزوین افتتاح شد

به گزارش رکنا از قزوین ، ناصر ظاهری مدیرکل کمیته امداد استان قزوین در مراسم افتتاح ۲۰۷ واحد مسکونی به نیازمندان که در سان جلسات استانداری برگزارشد، اظهار کرد: برای سال جاری احداث ۶۵۰ واحد مسکونی برنامه ریزی شده بود.

ناصر ظاهری ادامه داد: مراحل اولیه کار تأمین زمین، صدور مجوز شهرداری، نقشه و سایر امور اولیه پیگیری شد و در ادامه قرارداد احداث منعقد و افراد برای ادامه کار به بنیاد مسکن معرفی شدند.

وی اضافه کرد: پس از پیگیری های انجام شد مجوز ۶۶۹ واحد مسکونی اخذ شد که ۹۰ طرح توسط بنیاد مسکن، ۵۰ واحد توسط گلرنگ، ۱۰۵ واحد توسط سایر واحدها و مابقی توسط سپاه پیگیری شد که در نهایت عملیات اجرایی ۴۵۲ واحد مسکونی انجام شد.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین افزود: امروز ۲۰۷ واحد مسکونی به نیازمندان و محرومان تحویل می شود که همه این واحدها به طور کامل تحویل شده و اگر واحد مسکونی یک هفته کار به پایان داشت را در این فهرست نیاوردیم.

وی خاطرنشان کرد: با پیگیری هایی که در جریان است تا پایان فروردین کار اجرایی و ساخت ۹۲ واحد دیگر هم به پایان خواهد رسید و تحویل مددجویان خواهد شد البته براساس برنامه ریزی انجام شده، تا پایان سال ۱۴۰۲ مابقی واحد ها را احداث خواهیم کر

ظاهری عنوان کرد: علاوه بر این اقدامات صورت گرفته یک هزار و ۷۲۹ مورد خدمت حوزه مسکن در زمینه تعمیرات و امور جانبی داشته ایم.

در ادامه فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین گفت: امروز برای این گردهم آیی که نشان از وحدت و همدلی دارد خداوند سبحان را شاکریم و از همه خیران و نیکوکاران که برای خدمت به نیازمندان تلاش می کنند، قدردان هستی

رستمعلی رفیعی آتانی یاداورشد: از همه افراد دخیل در این حرکت از جمله مدیریت کمیته امداد و سایر دستگاه ها تقدیر و تشکر داریم چراکه هدف از این خدمات رسیدن به آرامش بیشتر در جامعه است بنابراین باید خداوند سبحان به واسطه توفیق خدمت به مردم شاکر باشی

در ادامه کلید و مدارک پنج واحد مسکونی به مددجویان تحویل شد.

 

لیلا بیگدلی/قزوین 

 

 

 

 

کدخبر: 875017
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟