روند بازسازی مناطق زلزله‌زده خوی مطلوب است  مردم  نگرانی نداشته باشند

به گزارش رکنا ازآذربایجان‌غربی ؛احمد وحیدی  پس از بازدید از مناطق زلزله‌زده خوی در گفت و گو با خبرنگاران افزود: اقدامات بسیار خوبی در راستای ساخت دوباره واحدهای مسکونی در این منطقه صورت گرفته است.
وی با اشاره به اینکه با توجه ویژه دولت، اعتبار خوبی برای ساخت و ساز در این مناطق به تصویب رسیده و پرداخت شده است، تصریح کرد: مردم این مناطق نگرانی نداشته باشند و مسئولان نهادهای دخیل، همواره در کنار زلزله زدگان هستند.
وزیر کشور با قدردانی از اقدامات صورت گرفته در این مناطق با مدیریت استاندار آذربایجان‌غربی ادامه داد: برنامه ریزی های خوبی در این خصوص صورت گرفته که همچنان ادامه می یابد.
وحیدی حجم خسارات زلزله ۱۳ مهر امسال در این منطقه را بالا عنوان کرده و افزود: نیاز به تخریب و بازسازی بیش از هزار و ۱۰۰ واحد، تعمیر افزون بر ‌چهار هزار واحد مسکونی و همچنین بیش از ۵۰۰ واحد دامی مقدار قابل توجهی بود که البته کار بسیار خوبی برای بهبود وضعیت منطقه صورت گرفته است.

وی در پایان با ابراز امیدواری از اینکه تا قبل از پایان سال، کار بازسازی به اتمام برسد، خاطرنشان کرد: تقریبا ساخت و ساز در همه واحدها شروع شده و برخی به سقف رسیده و سقف برخی واحدها نیز احداث شده است.

کریم معجنی/آذربایجان‌غربی 

کدخبر: 846664
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟