به گزارش رکنا از هشترود؛ علیرضا توری فرماندار شهرستان هشترود با دکتر امیر ساکی معاون دفتر توسعه مدیریت منابع فیزیکی و طرحهای عمرانی وزارت بهداشت و درمان و علوم پزشکی کشور دیدار کرد.

فرماندار هشترود در این دیدار از ساماندهی بیمارستان امام حسین (ع) هشترود خبر داد. در این دیدار توری فرماندار هشترود  بابت اختصاص مبلغ 5 میلیارد تومان که جهت مقاوم سازی این بیمارستان واریز شده است خبر داد و گفت: عملیات مقاوم سازی تنها بیمارستان هشترود در حال حاضر در حال انجام است که جا دارد از وزارت خانه مربوطه  تقدیر وتشکر کرد.

وی از رایزنی های انجام شده با دکتر ساکی درخصوص تجهیز آزمایشگاه بیمارستان خبرداد وافزود: مقررشد مبلغ ۶ میلیاردتومان  جهت تهیه امکانات و  تجهیز ات آزمایشگاهی  اختصاص تنها بیمارستان هشترود اختصاص  داده شودتا  بیمارستان شهرستان هشترود تجهیز گردد.و بیماران نیازمند بتوانند از امکانات جدید این بیمارستان در روز های آینده استفاده نمایند.

در این جلسه همچنین دکتر ساکی دستور پرداخت 2 میلیارد تومان به حساب دانشگاه علوم پزشکی تبریز درجهت نصب و راه اندازی سی تی اسکن هشترود در دو هفته آینده داد. این دستگاه مدت چند ماهی است به خاطر نبود اعتبار عملیات نصبش راکد مانده بود که الحمدالله با مساعدت وزارت بهداشت و علوم پزشکی کشور حل شد.

وی همچنین دستور تخصیص بودجه برای تامین نیازمندی‌های بهداشت و درمان هشترود به ویژه مراکز بهداشت روستایی و شهری منطقه را داد و بیان نمود: این اعتبار در اسرع وقت در اختیار مراکز بهداشت ودرمان هشترود  قرار می گیرد.

اسماعیل رحیمی/ هشترود

کدخبر: 827624
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟