تعامل حداکثری با دانش بنیان ها در دستور کار شرکت گاز همدان

به گزارش رکنا از همدان؛ محمدصادق محبی نظر در دیدار با هیئت مدیره شرکت دانش بنیان گازسوزان گفت: در دنیای امروز موتور پیشران و جهت ساز شرکت ها و سازمان ها پژوهش و توسعه است که این ظرفیت ویژه در شرکت ها و موسسات دانش بنیان موجود است.

محبی نظر افزود: شرکت های دانش بنیان پتانسیل خوبی برای ارائه راهکار، رفع چالش ها و ارائه الگوهای پیشرفت برای شرکت ها هستند و هر سازمانی که بتواند نقاط مشترک و بیان مسئله مشترکی با دانش بنیان ها و مراکز رشد داشته باشد قطعاً بیشترین بهره را از این ظرفیت برده است.

وی ادامه داد: شرکت های دانش بنیان استانی مانند شرکت کنترل گاز اکباتان، شوکت و نیز در سطح ملی شرکت صنعتی گازسوزان علاوه بر همکاری های پیمانکاری و تامین کالا می توانند در خصوص تحقق اهداف استراتژیک و ترسیم مسیر توسعه نیز همکاری کنند.

مدیرعامل شرکت گاز همدان سفارش گذاری، تامین کالا در اسرع وقت، انطباق با استانداردهای بازرسی و کالای شرکت ملی گاز ایران و خدمات پس از فروش مناسب و پشتیبانی فنی را از تامین کنندگان و نیز شرکت صنعتی گازسوزان خواستار شد.

در ادامه علیرضا متین عضو هیئت مدیره شرکت صنعتی گازسوزان به تشریح شرکت مذکور، سابقه فعالیت ها و نیز ثبت بیش از ۷۰ اختراع در سطح ملی و بین المللی پرداخت و افزود: این شرکت آمادگی ارائه حضوری و تحت وب تمامی محصولات حوزه صنعت گاز را برای مدیران و کارشناسان مربوطه دارد و اهتمام جدی در مشتری مداری و ارائه خدمات پس از فروش به نحو مطلوب را داشته و سالانه محصولات دانش بنیان جدیدی به سبد محصولات این شرکت افزوده می شود.

کدخبر: 827280 ویرایش خبر
آیا این خبر مفید بود؟