به گزرش رکنا ازایلام، دکتر نورالدین رحیمی با بیان اینکه مطالبات مراکز دولتی دانشگاهی در فروردین ماه سال‌جاری تسویه شده است، اظهار داشت، بخشی از مطالبات خرداد ماه دانشگاهی که به موقع سند خود را ارسال کرده، نیز پرداخت شده است.

وی در خصوص پرداخت مطالبات مراکز غیر دولتی دانشگاهی، افزود، در بخش بیمارستان ها مطالبات اردیبهشت‌ماه سال جاری پرداخت و پرداخت مطالبات نسخه الکترونیک داروخانه ها لغایت پایان خردادماه ۱۴۰۱ صورت گرفته است.

مدیرکل بیمه سلامت ایلام یادآور شد، پرداخت مطالبات سایر موسسات طرف قرارداد شامل پزشکان، پاراکلینیک ها و مراکز دیالیز و غیره تا پایان خردادماه و موسساتی که نسخ را بصورت الکترونیک ارسال کرده تا پایان خردادماه سال جاری انجام شده است.

وی بیان داشت، مطالبات در بخش خسارت متفرقه بر اساس اسناد رسیدگی شده لغایت ۱۷ خردادماه ۱۴۰۱ پرداخت شده و در حوزه پزشک خانواده، ۸۰ درصد علی الحساب، فروردین لغایت خرداد ماه ۱۴۰۱ پرداخت شده است.

رحیمی تصریح کرد، در طرح نظام ارجاع صندوق بیمه همگانی و سایر اقشار نیز در فروردین ۸۰ درصد علی الحساب لغایت خرداد ۱۴۰۱ پرداخت شده است.

وی گفت، کلیه مطالبات ناشی از ارز ترجیحی داروخانه های خصوصی و دانشگاهی استان ایلام در تیرماه به حساب آنها واریز گردیده است.

ایلام/کوثر موسوی 

 

کدخبر: 809746
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟