به گزارش خبرنگار رکنا از سمنان؛ با نزدیک شدن به ایام سوگواری سالار شهیدان مراجعه مشتاقان حضور در اربعین حسینی برای دریافت گذرنامه رو به افزایش است.

مدیر کل پست استان سمنان با بیان اینکه تاکنون ۳ هزار جلد گذرنامه زائران اربعین حسینی در استان سمنان توزیع شده پیش بینی کرد این تعداد به ۲۰ هزار جلد برسد.

آقاجانی

حمید رضا آقاجانی گفت: زائران اربعین حسینی پس از ثبت نام برای تحویل گذرنامه خود باید با ارائه کد رهگیری ثبت شده بر روی پاکت حاوی گذرنامه  برای دریافت  آن اقدام کنند.

وی افزود: تحویل هرچه سریعتر و به موقع و نیز تحویل سریعتر مدارک گم شده زائران که به صندوق های پستی وارد شده از اولویت‌های کاری پست است

مدیر کل پست استان سمنان در خصوص مدارک مفقودی نیز به نکته جالبی اشاره کرد و گفت: هر روز مدارک مفقوده زیادی به اداره پست تحویل داده می شود که با راه اندازی سامانه "پست یافته" تلاش می‌شود مدارک و گذرنامه‌های مفقود شده نیز هر چه سریعتر به دست صاحبانشان بازگردد.

به گفته این مقام، با هدف ارائه خدمات بهتر و سریعتر به زائران یکی دیگر از رویکرد‌های پست استان در خدمات رسانی به زائران اربعین، تمدید ساعات کاری است.

آقاجانی به زئران اربعین توصیه کرد به منظور جلوگیری از ترافیک کاری و اختلال در روند توزیع تا برای اخذ یا تمدید گذرنامه های خود سریعتر اقدام کنند و این اقدام را به روزهای پایانی منتهی به اربعین موگول ننمایند.

حسن رستم زاده/ سمنان

کدخبر: 808663
آیا این خبر مفید بود؟