به گزارش خبرنگار رکنا ازقزوین، محمدرضا نصرآبادی در این باره اظهارداشت: با تلاش بی وقفه همکاران مدیریت شبکه، برگردان مرکز تلفن شهید بابایی گام دوم برگردان مراکز مخابراتی استان به NGN/IMS در طرح نجما برداشته و ارتباط با شبکه کشوری برقرار شد.

وی افزود: ارتباطات مرکز مخابرات بابایی بر روی مدیاگیت ‌وی‌ (MGW)  استان برگردان و ارتباط با NGN/IMS کشوری برقرار شد و در حال حاضر ارتباطات تست شده و کاملا نرمال بوده و اختلالات گزارش‌شده مرتفع شده است.

نصرآبادی تصریح کرد: از آنجا که شبکه IMS به عنوان پیشران توسعه سرویس های جدید مخابراتی اهمیت بسزایی دارد با اجرایی شدن آن در استان امکان ارایه سرویس های مختلفی چون SIP Phone ٫ SIP Trunk و خدمات یکپارچه مکالمه تلفنی و اینترنت برای مشترکین فراهم  و زمینه تسریع در اجرای پروژه نجما فراهم شده است.

نصرآبادی گفت: نهضت جهادی توسعه مخابرات در استان در قالب طرح «نجما» در تمامی پروژه های تعریف شده بویژه توسعه و ارائه فیبر نوری به شهروندان (FTTH) با جدیت و تلاش در حال اجرا و پیگیری است و امسال شاهد افتتاح بیشتر این طرحها و دسترسی مردم استان به سرویس های بهتر و با کیفیت تر خواهیم بود.

 

 

کدخبر: 806107
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟