به گزارش خبرنگار رکنا ازقزوین، ، یادواره شهدای روستای آتان با حضور سردار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران، سردار رستمعلی رفیعی آتانی فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین، اهالی منطقه، خانواده معزز شهدا در روستای آتان برگزار شد.

سردار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران در این مراسم ضمن تقدیر از دست اندرکاران این یادواره و برنامه های مشابه بیان کرد: سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین به ویژه پس از انتصاب فرماندهی سردار آتانی، جزو سپاه های فعال به ویژه در عرصه فرهنگی، جهاد تبیین، سازندگی و محرومیت زدایی، انجام ماموریت های ذاتی سپاه، کمک های مومنانه، رسیدگی به خانواده محرومین، سرکشی از خانواده معزز شهدا، برگزاری یادواره شهدا در کشور است و همین آموز سرمایه های ارزشمند و ذخیره های الهی ما برای ادامه راه شهدا هستند.

وی گفت: مهمترین، شاخص ترین و بارزترین درخواست شهدا از ما، حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی و موفقیت و اقتدار روز افزون این نظام مقدس است که به ابتکار امام راحل، معمار کبیر انقلاب بنیانگذاری شد و به همت و تلاش و حکمت و تدبیر رهبر معظم انقلاب و فرمانده کل قوا همچنان مانند خورشید در کره زمین می درخشد.

سردار شریف اظهار کرد: شهدا از طریق اطاعت از ولایت فقیه از ما انتظار دفاع از نظام جمهوری اسلامی را دارند و تقریبا در همه وصیت نامه شهدای معزز انقلاب اسلامی مشترک است که پشتیبان ولایت فقیه باشید چرا که شهدا، راه و طریق و استراتژی را در اطاعت از ولی فقیه می بینند و ما در طول ۴۳ تجربه کردیم که اگر دقیق به این وصیت نامه شهدا عمل کنیم و پشتیبان ولایت فقیه به مفهوم ایمانی آن باشیم، پیروزی از آن ماست.

 سخنگوی سپاه پاسداران در ادامه عنوان کرد: تدابیر ولی فقیه چیزی جز متن آیات الهی قرآن کریم، احادیث و روایات ائمه معصومین، مکتب حیات بخش پیامبر مهربانی نبوده و بنابراین راه درست و دقیق همان راهی است که از شهدا آموخته ایم و در محضر آنها ما بعنوان رهروان و باقیمانده از کاروان شهدا که از اقصی نقاط این کشور با مغناطیس دقیق جاذبه ایمانی امام راحل وارد یک جهاد مقدس شدند و نه تنها در دفاع مقدس، ملت ما پیروز و سرافراز شد بلکه در مبارزه با استکبار به سرکردگی آمریکا و صهیونیست، نظام ما موفق شد.

وی با اشاره به سفر رییس جمهور مفلوک آمریکا به اسراییل و عربستان تصریح کرد: آمریکا تلاش کرد ملت های مسلمان منطقه را برعلیه ایران بسیج کند و جمهوری اسلامی ایران را بعنوان تهدید در منطقه معرفی نماید، اما در مقابل، شخص رییس جمهور آمریکا مورد تمسخر دنیا قرار گرفت. دنیایی که رویارویی جمهوری اسلامی را با آمریکا به زیبایی دیده است و توانمندی های جمهوری اسلامی و ناتوانی های آمریکایی ها را می داند.

 مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران در ادامه با اشاره به دیدار همزمان ریاست جمهوری های روسیه و ترکیه با رهبر معظم انقلاب اضافه کرد: عبارات حکیمانه، انقلابی و دقیق مقام معظم رهبری در دیدار این دو مقام ارشد کشورهای روسیه و ترکیه، موجب شد که موجی از تحلیل در دنیا به راه افتد. تلاش آمریکا، منزوی جلوه دادن جمهوری اسلامی است. در جریان برجام نیز محور قدرتمندی علیه آمریکایی ها و صهیونیست ها شکل گرفت. رهبر معظم انقلاب برای اولین بار از رییس جمهور روسیه برای اظهاراتش علیه صهیونیست‌ها قدردانی کرد.

سردار شریف خاطرنشان کرد: این اقتدار به برکت خون شهیدان است که جمهوری اسلامی در طول چهل و سومین سالگرد پیروزی خود، از این اثرگذاری و سربلندی برخوردار است. فضای مجازی و امپراطوری رسانه ای دشمن تلاش می کند جمهوری اسلامی را ناموفق جلوه دهد اما انسان های عاقلی که روند تحولات را پیگیری می کنند به خوبی در جریان اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند. پیام ما به شهیدان این است که هر سالی که از عمر انقلاب اسلامی می گذرد به فضل الهی این نظام توانمندتر و درختی تنومندتر می شود و دشمنان در هذیان گویی موفق هستند نه در عمل.

وی ضمن اشاره به اظهارات سست صهیونیست ها مبنی بر اینکه گزینه های نظامی روی میز دارند بیان کرد: پیام ما به صهیونیست ها که گاهی از پریشان حالی اظهاراتی را بیان می کنند این است که بزرگتر و قدرتمندتر از شما آمریکایی ها، اتحاد جماهیر شوروری، شیخ نشینان حاشیه خلیج فارس بودند اما شهیدان و فرزندان این مرز و بوم با دست خالی حتی در بعد نظامی، با اقتدار و تکیه به نیروی الهی آبروی شما را بردند
وی افزود: ۴۳ سال تجربه مبارزه و جنگ با شما را داریم و جنگ ۳۳ روزه با لبنان نشان داد که گنبد آهنین شما کارایی ندارد و اخیرا به دلیل قدرتمند شدن ما شما به سمت گنبد آهنین سایبری روی آوردید و پله پله در حال عقب نشینی هستید. گنبد آهنین یعنی شما به صورت روزمره در معرض تهدید جبهه مقاومت در حوزه سایبری هستید.

1ص1ص

سردار شریف اضافه کرد: مجموعه ناامنی هایی که در سرزمین های اشغالی وجود دارد گویای عرضه و توانمندی صهیونیست هاست. ما صهیونیست ها را بارها در جبهه های مختلف آزموده ایم. تاریخ انقلاب اسلامی و تدبیر الهی مقام معظم انقلاب بر این قرار گرفت که صهیونیست ها در همه سنگرها یکی پس از دیگری عقب نشینی کردند.

 وی با اشاره به مشکلات موجود در جامعه عنوان کرد: با تمام مشکلات موجود باید این را در نظر داشته باشیم که نگاه ما به توانمندی های فرزندان این مرز و بوم باشد چرا که اراده پولادین ملت ایران همچون اراده شهدا راهگشاست. لذا در این مسیر باید کارآفرینان عرصه اقتصاد تکریم شوند و مسوولان با وحدت برای معیشت مردم تلاش کنند و قطعا شهدا وقتی از ما راضی هستند که ما یک قدرت بزرگ منطقه ای الهام بخش برای دنیای اسلام باشیم. نجات سوریه، عراق، یمن و نجات فلسطین الهام بخش انقلاب اسلامی است.

 

 

کدخبر: 806097
آیا این خبر مفید بود؟