به گزارش رکنا در استان همدان، محمدعلی محمدی در ستاد تنظیم بازار شهرستان همدان با بیان اینکه بازرسی ها در سه مجموعه صمت، جهاد کشاورزی و اتاق اصناف باید هدفمند و‌دارای بازخورد مشخص باشد افزود: ماشین آلات کشاورزی، تعداد قابل توجه خودروهای سنگین در استان و سایر خودروهای سبک به این محصول نیاز دارند و باید متناسب با جامعه هدف و اخبار تخلفات در این حوزه نظارت هدفمند در شبکه توزیع و فروش اعمال گردد.

وی با بیان اینکه در ارتباط با سرانه ها در شهر همدان مشکل داریم تصریح کرد: در نقاطی از شهر نانوایی اضافه داریم و در نقاط دیگری کمبود داریم یا مجبور به استقرار کانتیتر می شویم. تعدد بانکها در یک خیابان یا چند خیابان به همین صورت است.

فرماندار همدان افزود: طبق قانون مدیریت شهری باید این وضعیت را مدیریت کند و متناسب پراکندگی جمعیت در اقصی نقاط شهر کاربری های تعریف شده و خدمات مورد نیاز مردم تامین شود.

محمدی در ادامه تاکید کرد: برنج و گوشت ویژه هیاتهای حسینی و مصرف کنندکان در ماه محرم و صفر پیش بینی شده است که انتظار داریم نظارت دقیق بر کیفیت برنج هیاتهای حسینی اعمال شود و با هماهنگی شورای هیاتهای حسینی و سازمان تبلیغات اسلامی در اختیار آنها قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه تا کنون 174 هزار تن گندم تضمینی از کشاورزان خریداری شده گفت: ازعملکرد برخی از مراکز خرید استان گله مندیم چون در محاسبه افت عملکرد خوبی نداریم و متاسفانه گاهی با رد یک ‌محصول این محموله به استانهای مجاور به راحتی منتقل و تحویل می شود.

فرماندار همدان یاد آور شد: در حمل گندم بویژه در مراکز خرید بخش قهاوند مشکل داریم که به مشکلات شرکت متعهد به حمل و‌نقل باید رسیدگی و در این زمینه بازنگری شود.

 

کدخبر: 805509
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟