به گزارش رکنا از یزد، به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد:  محمدرضا فلاحتی به مناسبت هفته تامین اجتماعی، در نشست با برخی از بازنشستگان شریف و اعضای کانون بازنشستگان استان و شهرستان یزد بیان کرد: افزایش حقوق 57 درصدی کارگران در سال جاری یک اتفاق بسیار خوبی بود که توسط دولت روی داد.

وی گفت: مسئولین کشور و استان با مشکلات مردم آشنا هستند و تمام تلاششان برای کمتر کردن کاستی های موجود است و اطمینان می دهم که تمام هم و غم دولتمردان کاهش آلام و مشکلات مردم است.
وی با اشاره به افزایش حقوق بازنشستگان در سطوح پایین که بیش از 60 درصد آنها را شامل می شود گفت: این موضوع یک اتفاق خوب است که رقم خورد؛ ولی برخی از گروه های بازنشستگان نیز به افزایش حقوق خود اعتراض دارند که مسئولین استانی تمامی این مشکلات را رصد و به مرکز اطلاع رسانی نموده اند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کاهش دغدغه های بازنشستگان عزیز را وظیفه تمامی مسئولین کشور از جمله مدیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی برشمرد و تاکید کرد: بازنشستگان امروز، جوانان دیروز بودند که در جبهه های حق علیه باطل حضور داشته و این انقلاب ثمره زحمات آنهاست. افرادی که موفقیت نظام را موفقیت خود می دانند.
وی اظهار امیدواری کرد با تلاش های مسئولین استانی و کشوری بتوان دغدغه های بازنشستگان را با یک راه حل منطقی و به دور از احساسات و حرکات های هیجانی کاهش داد.

گفتنی است؛ در این نشست افراد حاضر به برخی از مشکلات بازنشستگان استان اشاره کردند که می توان مشکلات معیشتی و درمانی را از جمله مهمترین آنها برشمرد.

یزد/ سمیه گلابگیریان

کدخبر: 804655
آیا این خبر مفید بود؟