پلمب انبار لاستیک های احتکاری

به گزارش رکنا از اصفهان،سردار" محمدرضا میرحیدری" بیان داشت: در راستای طرح مبارزه با احتکار کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم و جلوگیری از سوء استفاده اخلال گران اقتصادی از آزاد شدن قیمت ها و حذف یارانه کالاهای اساسی، ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان شهرضا در پی دریافت خبری مبنی بر احتکار انواع لاستیک خودروهای سبک و سنگین در یک انبار قدیمی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پس از انجام تحقیقات پلیسی و دریافت اطلاعات لازم، محل دقیق انبار را شناسایی و سریعاً به همراه معاون سیاسی - امنیتی فرماندار، قاضی تعزیرات و نماینده اداره صمت شهرستان در محل حضور یافته و آنجا را مورد بازرسی قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: در این عملیات هزار و 270 حلقه انواع لاستیک خودروهای سبک و سنگین، 118 حلقه رینگ خودروهای سنگین و 438 حلقه انواع تیوپ خودروهای خارجی و ایرانی کشف شد.

سردار میرحیدری با بیان اینکه کارشناسان مربوطه ارزش کالاهای مکشوفه در این انبار را 180 میلیارد ریال ارزیابی کردند اظهار داشت: با توجه به اینکه مشخصات انبار در سامانه انبارهای وزارت صمت به ثبت نرسیده و موجودی آن نیز اعلام نشده بود به همین جهت احتکار این لاستیک ها و اقلام دیگر محرز و برابر دستور مقام قضائی این انبار پلمب شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان بر جدیت و قاطعیت پلیس برای مبارزه همه جانبه با محتکران کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم تاکید کرد و گفت: از شهروندان می خواهیم هرگونه اطلاعاتی در خصوص قاچاق کالا و احتکار دارند موارد را از طریق شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا برخوردهای قانونی با متخلفان صورت گیرد.

اصفهان -بهمن راعی

آیا این خبر مفید بود؟