بیانیه گام دوم و سند اعتلای بسیج ملاک عملکرد

به گزارش خبرنگار رکنا از تبریز، فرید صادقیان در جمع اصحاب رسانه گفت: سازمان بسیج اصناف به عنوان پیشقدم در عرصه انقلاب اسلامی بوده و همچنان در کنار سایر نهاد ها به عنوان ستون خیمه در پویایی و رشد همه جانبه جامعه اسلامی بیش از پیش در قالب برنامه های مختلفی همچون کلاس فقه بازار، همیاران بازرسی، اشراف بازار و انعکاس مشکلات بازاریان و ارائه راهکار در قالب طرح به مجلس شورای اسلامی از کانال مجمع عالی بسیج ، کنترل بازار و رفع مشکلات آحاد مردمدر کنار مسئولین خدوم بصورت جهادی عمل می کند.

وی افزود: مطابق اصل ۱۵۰قانون اساسی ، حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی در هر نقطه ای از جهان تکلیف سپاه می باشد.

وی خاطرنشان کرد: جهاد تبیین مختص یک حوزه نبوده هرکس در حد تخصص وتعهد خود می بایست در جهت آگاه سازی جامعه به منظور شناخت خادم از خائن و بسترسازی ظهور امام زمان (عج) با خودسازی وجامعه پردازی عمل نماید. تا زمینه ای جهت جلب امدادهای الهی گردد.

صادقیان متذکر شد: بسیج اقشار ومتخصصین با هم افزایی ۲۰سازمان در لایه های مختلف مردم نقش بی بدیلی را در تحقق فرمان های مقام معظم رهبری انجام می دهد که مردم با مشاهده خدمت رسانی اقشار مختلف بسیج ، بیش از پیش جذب بسیج شده بصورت داوطلبانه در عرصه های نیاز جامعه با اخلاص وامید بر جبهه جنگ ترکیبی(هیبریدی) دشمنان غلبه کرده و دشمنان داخلی وخارجی را تسلیم و فلج می کنند.

وی در پایان اذعان داشت: توجه به آموزه های بیانیه گام دوم که تکلیف همگان میباشد ، موجب پیروزی و تحقق آرمان های امامین انقلاب می گردد.

 

آیا این خبر مفید بود؟