۴هزار بازدید کنترل کمی و کیفی از جایگاه‌های عرضه سوخت ایلام انجام شد

به گزارش رکنا از ایلام؛ علی اصغر چاغروندی با اعلام این خبر اظهار داشت: بازرسان و کارشناسان این شرکت با تلاش شبانه روزی و به طور مستمر کیفیت و کمیت عرضه بنزین و نفتگاز را مورد بررسی قرار می‌دهند.

وی افزود: سال گذشته بیش از ۳۰۰۰ بازدید کیفی و ۶۰۰بازدید کمی از تلمبه های جایگاه های عرضه سوخت مورد کنترل و پایش قرار گرفته است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ایلام گفت: همچنین در راستای تامین و توزیع مطلوب سوخت به شهروندان و عرضه سوخت طبق استاندارهای موجود، بالغ بر چهارهزار بازدید کمی وکیفی فرآورده های نفتی به صورت دوره ای و موردی توسط کارشناسان این شرکت، از جایگاه‌های عرضه سوخت انجام شد.

وی ادامه داد: سال ۱۴۰۰، بالغ بر چهارهزار بازدید کنترل کمی و کیفی از جایگاه‌ های عرضه سوخت بنزین و نفتگاز، به منظور صیانت از حقوق شهروندی و با هدف رعایت استانداردهای موجود فرآورده‌های نفتی انجام شده است.

چاغروندی با تاکید بر کنترل مستمر کیفیت و کمیت فرآورده های نفتی تصریح کرد: بازدیدهای مشترک با حضور نمایندگان دستگاه‌های اداره استاندارد، تعزیرات حکومتی و نیروی انتظامی نیز به صورت فصلی در کنار بازدیدهای روتین این شرکت، در حال انجام است.

وی یادآور شد: شهروندان محترم در صورت مشاهده مشکل و ایراد فنی در نازل‌ها، بروز تخلف و شکایت از نحوه ارائه خدمات در جایگاه‌های عرضه سوخت و یا هرگونه انتقاد و پیشنهاد می‌توانند با مرکز پاسخگویی و ارتباط با مشتریان ۰۹۶۲۷ درخواست خود در میان بگذارند.

ایلام/کوثر موسوی 

 

آیا این خبر مفید بود؟