شرکت گاز ایلام مقام دوم مسابقات طناب‌کشی جام رمضان در بین ادارات استان کسب کرد

به گزارش رکنا از ایلام و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام؛ عباس شمس‌اللهی با بیان اینکه برگزاری این دوره مسابقات توسط اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شده بود، افزود: در این دوره از مسابقات، سازمان امور مالیاتی استان مقام اول، شرکت گاز استان ایلام مقام دوم و اداره کل حفاظت محیط زیست استان مقام سوم را کسب کردند.

وی ادامه داد: همچنین در مسابقات آمادگی جسمانی کارکنان دولت جام ماه مبارک رمضان، کارکنان شرکت گاز استان ایلام موفق به کسب دو مقام اولی توسط آقایان سعید شعبانی و مرتضی پیرزاد و یک مقام سومی توسط آقای میثم حسینی شدند.

وی اظهار داشت: مسابقات طناب کشی جام رمضان با حضور ۱۶ تیم از دستگاههای اجرایی استان برگزار شد که در این دوره مسابقات تیم شرکت گاز استان مقام دوم را از آن خود کردند.

مدیرعامل شرکت گاز استان با بیان اینکه انجام ورزش‌های همگانی باعث سلامت روحی و روانی کارکنان می شود، تصریح کرد: ایجاد و حفظ روحیه ‌نشاط و سلامت کارکنان یکی از اولویت‌های اساسی این شرکت است.

شمس‌اللهی برگزاری این دوره از مسابقات را در نشاط اجتماعی و برخورد شایسته کارکنان مهم ارزیابی و خاطرنشان کرد: ورزش نقش مهمی در سلامت کارکنان و افزایش روحیه و ارائه خدمات بهتر به مردم دارد.

ایلام/ کوثر موسوی 

آیا این خبر مفید بود؟