روز قدس نشان دهنده تقابل حق و باطل و صف آرایی عدالت در مقابل ظلم است

به گزارش رکنا از کرمانشاه، سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان کرمانشاه در آستانه روز قدس طی بیانیه ای، آحاد مختلف جامعه را برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

متن این بیانیه بدین شرح است: یکی از مهم‌ترین مسائل جهان اسلام، مسئله‌ی فلسطین است که در رأس همه‌ی مسائل سیاسی مسلمانان با هر مذهب و نژاد و زبان قرار دارد. بزرگ‌ترین ظلم قرنهای اخیر در فلسطین اتّفاق افتاده است. در این ماجرای دردآور، همه چیزِ یک ملّت -سرزمینش، خانه و مزرعه و دارایی‌هایش، حرمت و هویّتش- مصادره شده است. این ملّت به توفیق الهی شکست را نپذیرفته و از پا ننشسته و امروز از دیروز پُرشورتر و شجاعانه‌تر در میدان است؛ ولی نتیجه‌ی کار نیازمند کمک‌ همه‌‌ی مسلمانان است.» مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

روز قدس میراث ماندگار حضرت امام خمینی (ره) و نشان دهنده تقابل حق و باطل و صف آرایی عدالت در مقابل ظلم و جور بوده و این روز فقط روز فلسطین نیست بلکه روز امت اسلامی و نویدبخش پیروزی مسلمین بر عالم شرک و کفر خواهد بود.

روز  قدس بر مبنای اندیشه معمار کبیر انقلاب پنجره­ای برای زنده نگه داشتن آرمان آزادی قبله اول مسلمین و وحدت امت­های اسلامی و روز دفاع و حمایت از مسلمانان مظلوم فلسطین در مقابل صهیونیست هایی بوده است که بدیهی ترین اصول حقوق بشر را زیر پا نهاده و هر روز جنایتی علیه مردم مظلوم فلسطین رقم می زنند.  در چهل و سه سال عمر پربرکت انقلاب اسلامی این مراسم ضد استکباری پرشورتر و امیدوارانه تر از قبل برای تحقق این هدف مقدس برگزار شده و دیر نیست روزی که طنین صدای حق‌طلبانه تمام انسان های خدا جو و آزادی خواه در سرتاسر این کره خاکی ندای آزادی فلسطین سر دهد.

ما بسیجیان مهندس کرمانشاه روز قدس را روز فریاد یکپارچه و متحد تمام آزدگان بر ضد صهیونیست، این غده سرطانی که نفس های آخر خود را می‌کشد می‌دانیم و با محکوم کردن جنایات این رژیم کودک‌کش، به کشورهای مرتجع منطقه نیز هشدار می­دهیم که به خانه­ی سست عنکبوت و رژیمی که 25 سال آینده خود را نیز نخواهد دید تکیه نزنند. آنچه مسلم است کشورهای منطقه باید پشتوانه­ی خود را مردم خویش و عمل به شعارهای اسلامی قرار دهند و بدانند که خیانت به آرمان­های اسلامی و سازش یا این غده سرطانی آینده­ای جز خشم مسلمان و آزادگان جهان و نتیجه­ای جز سقوط سریع­تر این رژیم های وابسته نخواهد داشت.

 ما بسیجیان، کشورهای منطقه را که از در تسلیم و سازش وارد شده ­اند به آنچه که در این مدت بر سر کشورهای وابسته آمده است ارجاع می­دهیم؛ کشورهایی که امنیت خویش را از استکبار جهانی التماس کرده و در نهایت مرگ مفتضحانه خود را دریافت نموده­اند. آنان بدانند انقلاب اسلامی ایران محاسبات مستکبران مبنی بر چپاول منابع و تسلط بر جغرافیای مسلمانان را به هم ریخته و خواب این رژیم کودک کش در تسلط بر نیل تا فرات را آشفته ساخته است. ما این کشورها را به مقاومت در پیش گرفته­­ ایران در چهل و اندی سال گذشته که الگوی موفق در برابر چشمان تمام امت های اسلامی است توصیه می­کنیم و به آنان اعلام می داریم مقاومت، که تنها راه آزموده شده در مقابله با خوی ضد اسلامی صهیونیسم است را در پیش بگیرند و از تکیه بر رژیمی که نابودی آن  قریب الوقوع است جدا خودداری کنند.

در انتها ما بسیجیان با بیعتی دوباره با امام راحل و با لبیک به فرمان امام خامنه­ای برای حضور یکپارچه و دشمن شکن در این مراسم عبادی و سیاسی از تمامی مردم غیور کرمانشاه نیز دعوت می­ نماییم.

نازی حاجی علی اکبری/ کرمانشاه

 

آیا این خبر مفید بود؟