حضور مسئول امور فرهنگی و دینی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در شرکت آبفای استان

به گزارش رکنا از ایلام و به نقل از  روابط عمومی آبفای استان ایلام، در این جلسه ابتدا  محمد تقی رشیدی مسئول امور فرهنگی و دینی شرکت گزارش مبسوطی از انجام فعالیت های فرهنگی در شرکت ارائه نمودتد. سپس مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ضمن خیرمقدم،  به نقش مهم فرهنگ و بنیان های فرهنگی در مجموعه فعالیت ها و خدمات شرکت آب و فاضلاب پرداخت.

پرویز ناصری افزود:  فعالیتها و کارهای فرهنگی ضمن اینکه در بهبود عملکرد و انعکاس مطلوب خدمات شرکت موثر است میتواند بنیانی برای رعایت الگوی صحیح مصرف و مدیریت بهینه مصرف آب باشد. وی با بیان اینکه ایلام دروازه عتبات عالیات است یادآور شد: لازم است که برای فعالیت های فرهنگی اربعین اعتباراتی مصوب شود و وزارت نیرو و شرکت مهندسی ابفای کشور  در این زمینه باید نگاه ویژه به استان ایلام داشته باشند. 

مسئول امور فرهنگی و دینی آبفای کشور نیز ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و بندگی خداوند متعال و ابرازخرسندی از این دیدار، بیان داشتند:  نگاه به فرهنگ جامعه بایستی تغییر نماید چون راه های نفوذ دشمنان از راه فرهنگی بوده و  هدف خانواده ها است و  ایشان با عنایت به اشاره به سخنان مقام معظم رهبری افزود: فرهنگ مانند اکسیژن برای انسان است و  باید هر چه می توانیم برای فرهنگ سازی  سرمایه گذاری نمائیم و اگر می خواهیم در حوزه دینی، نظامی و اقتصادی  پیشرفت داشته باشیم باید حتما  پشتوانه فرهنگی را تقویت نمائیم  و با سعی و تلاش بیشتر فرهنگ مصرف بهینه آب شرب را نهادینه کنیم.

ابراهیمی پور به اهمیت ازدواج جوانان تاکید نمود و افزود: برای ازدواج آسان جوانان باید فرهنگ سازی شود و بسترهای لازم را جهت ازدواجشان فراهم نموده تا تشکیل خانواده بدهند، همانطور که بخش مهمی از امر به معروف و نهی از منکر کارمندان این است که ارباب رجوع را راهنمایی نمایند و در کمترین زمان کارشان را انجام داده و همواره در کارهایمان خدا را در نظر بگیریم.

مسئول امور فرهنگی و دینی شرکت مهندسی آبفا کشور اضافه کرد: کار فرهنگی جریان سازی محتوایی است که در حوزه فرد و خانواده و جامعه می‌تواند اثرگذار باشد.

شایان ذکر است: با حضور حجت الاسلام ابراهیمی پور، مسئول فرهنگی و دینی شرکت مهندسی آبفای کشور جلسه ای هم اندیشی در مورد حجاب و عفاف و فرزندآوری با اعضای شورای امور بانوان شرکت برگزار شد و  سپس جلسه ی با ائمه جماعات شرکت برگزار و چگونگی اجرای فعالیتهای فرهنگی و نماز در شرکت بحث و تبادل نظر شد و ائمه جماعات شرکت از رهنمود های ایشان در این زمینه بهره مند شدند. 

ایلام کوثر موسوی   

 

آیا این خبر مفید بود؟