ثبت نام آزمون ورودی سال تحصیلی 1401-1402 جامعه الزهرا(س) تمدید شد

به گزارش رکنا از قم، حجت‌الاسلام والمسلمین اباذر عمرانی فر در گفتگویی، ضمن گرامیداشت سالروز قیام خونین 19 دی مردم قم در سال 1356، عنوان کرد:  با توجه به درخواست‌های مکرر بانوان علاقه‌مند به تحصیل علوم دینی در جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها و ارائه فرصت به داوطلبانی که در بازه زمانی تعیین شده موفق به ثبت نام نشدند، زمان ثبت نام تا 22 بهمن‌ 1400 تمدید شد.

 

رئیس سنجش و پذیرش جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها یادآور شد:  ثبت نام تنها از طریق سامانه پذیرش به آدرس الکترونیکی http://paziresh.jz.ac.ir‎ امکان‌پذیر است.

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر به متقاضیانی که هنوز ثبت نام نکرده‌اند، توصیه‌هایی داشت و افزود: همانگونه که در سامانه پذیرش و پایگاه اطلاع رسانی یادآوری شد، داوطلبان لازم است قبل از ثبت نام و هر اقدامی، دفترچه راهنمای پذیرش را به دقت مطالعه کنند، چنانچه اکثر سؤالاتی که به سامانه پشتیبانی ارسال شده، حاکی از عدم مطالعه دقیق دفترچه است.

وی توصیه کرد: برای تسهیل ثبت نام و عدم مواجهه با ترافیک پیشنهاد می‌شود ثبت نام متقاضیان به روزهای پایانی موکول نشود.

رئیس سنجش و پذیرش جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها بیان داشت: از آنجایی که سامانه پذیرش به صورت هوشمند طراحی شده است، پس از وارد کردن اطلاعات داوطلب، سامانه با توجه به اطلاعات ثبت شده، برنامه‌های آموزشی مجاز را جهت انتخاب به شما نمایش می‌دهد؛ از این رو لازم است در ثبت اطلاعات داوطلب، نهایت دقت را داشته باشید.

حجت‌الاسلام والمسلمین عمرافی ادامه داد: در صورت بروز خطا یا ایجاد سؤال، فقط از طریق سامانه ارسال و پیگیری درخواست (واقع در سامانه پذیرش) اقدام به ارسال سؤال نمایید و از تماس تلفنی یا مراجعه حضوری به جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها خودداری کنید.

وی عنوان کرد: داوطلبان حتما اطلاعات ثبت نامی خود را هنگام ثبت نام به دقت مشاهده کنند و اگر فرد دیگری برای آنها ثبت نام می‌کند، قبل از تکمیل ثبت نام همه اطلاعات را بررسی و در صورت نیاز نسبت به اصلاح آن اقدام نمایند.

رئیس سنجش و پذیرش جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها یادآور شد: داوطلبان باید اطلاعات کارت ثبت نام، تراکنش مالی و کد رهگیری ثبت نام خود را تا پذیرش نهایی نگهداری کنند، دریافت تمامی خدمات از طریق سامانه بر پایه این اطلاعات است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عمرانی فر خاطرنشان کرد: داوطلبانی که در هنگام خرید با تراکنش ناموفق مواجهه شده اند، با توجه به توضیحات بند 6 و 7 مندرج در صفحه خرید کارت کارت اقدام کنند.

نظری / قم

آیا این خبر مفید بود؟