روابط عمومی ها ، ظرفیتی استثنایی برای بروز توانمندیها

به گزارش رکنا از رشت، نادر حسینی رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت در نشست با روابط عمومی های معاونتها، مناطق و سازمانهای شهرداری رشت که با حضور سید امیر حسین علوی شهردار رشت  در سالن جلسات شهرداری رشت واقع در میدان گیل برگزار گردید، اظهار داشت: هر منطقه یا سازمانی باید حسب شرح وظایف خود عملکرد حوزه اش را به شهروندان ارائه نماید.

شبکه بیست گانه روابط عمومی شهرداری رشت ، ظرفیت عظیم مدیریت شهری

نادر حسینی خواستار تعیین تکلیف شرح وظایف و چارت سازمانی مناطق و سازمانهای شهرداری شد و گفت: جمع بندی و ارائه مسائل شهری به مردم فقط کار یک نفر در شهرداری و شورا نیست. ما دارای شبکه بیست گانه روابط عمومی شهرداری رشت متشکل از معاونتها، مناطق و سازمانها در مدیریت شهری رشت هستیم که تک تک این مسئولان با اصحاب رسانه در ارتباط مستقیم هستند و می‎توانیم با استفاده از این ظرفیت یک اتفاق شهری را مانند یک بمب خبری در شهر و استان داشته باشیم که این همکاری نیازمند مدیریت بیشتر از سوی روابط عمومی مرکز در شهرداری رشت است.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت همچنین با تاکید بر جایگاه شهرداری رشت خواستار تقویت ارتباط با شهرهای حوزه حاشیه دریای خزر شد.

IMG-20220105-WA0123

شهرداری خانه ماست و تکالیفی در ارائه خدمات به مردم رشت داریم

شهردار رشت نیز در این نشست با بیان اینکه شهرداری خانه ماست و تکالیفی در ارائه خدمات به مردم رشت داریم، افزود: باید در انجام درست وظایفی که برعهده داریم از همراهی شهروندان بهره گیری نمائیم. چرا که در حال حاضر سهم مشارکت مردم با سیاستها و برنامه های شهرداری مناسب نیست و این موضوع نیازمند اصلاح درون سازمانی است.

سید امیر حسین علوی روابط عمومی ها را دارای ظرفیت استثنایی برای بروز توانمندیها‌ خواند و تصریح کرد: جا دارد همکاران ما در مجموعه روابط عمومی های شهرداری رشت از ظرفیت رسانه ها و با کنکاش در حوزه های اجتماعی برای ارتباط گیری با لایه های مختلف شهروندان استفاده کنند.

IMG-20220105-WA0127

شهردار رشت در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: نگاه مدیریتی من در سازمان این است که هزینه های درون سازمانی و مازاد بر تکلیف از شهرداری را بعنوان حق و حقوق و درآمد خود، باید به سمت کارایی و ارائه کار بهتر در مجموعه سوق بدهیم. چرا که سهمی که ما از شهرداری بعنوان حقوق به خانه می بریم از منابع مردمی تامین می شود.

علوی خواستار تلاش حوزه روابط عمومی برای ارائه خدمات با کیفیت و بهتر به مردم شد و گفت: باید با ایده ها و تحرک بیشتر فضای خدمت را به سمت مردم سوق داده و تلاش کنید تا اعتماد عمومی شهروندان به شهرداری جلب شود.

رشت /مرجان گودرزی 

آیا این خبر مفید بود؟