مشکلات پنج واحد تولیدی اردبیل به صورت میدانی بررسی شد

به گزارش خبرگزاری رکنا در اردبیل ، سید حامد عاملی در جریان بازدید از روند اجرای واحد تولید دارو‌های گیاهی امید فارمد پارسیان نسبت به پیگیری مشکلات و جذب تسهیلات برای گسترش فاز‌های فعالیتی این واحد قول مساعد داد.

عاملی کل سرمایه گذاری در این مجموعه را ۲ هزار میلیارد تومان اعلام کرد و افزود:با تکمیل فاز‌های این مجموعه ۲ هزار نفر در این واحد مشغول کار می‌شوند.

وی بیان کرد: تاکنون با راه‌اندازی بخشی از مجموعه ۴۰۰ نفر در این واحد مشغول کار شده اند.

استاندار اردبیل در بازدید از مجموعه اشجع باتری، سرمایه گذاری انجام گرفته در این واحد ۸۰۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی آن را بالغ بر ۶۰۰ نفر عنوان کرد.

وی گفت: این مجموعه آمادگی توسعه واحد را داشته و در صورت تامین برق مورد نیاز و گسترش فضای تولیدی خود می‌تواند برای بیش از ۲۰۰ نفر نیز اشتغالزایی کند.

عاملی در بازدید از تولید درب‌های ضد سرقت نیز میزان سرمایه‌گذاری این واحد را ۳۵ میلیارد تومان و اشتغالزایی برای ۴۰ نفر اعلام کرد و گفت: این واحد نیز برای توسعه به ۱۰ میلیارد تومان تسهیلات سرمایه‌گذاری نیاز دارد که با عملیاتی شدن آن میزان اشتغال را ۱۵ نفر افزایش می‌دهد.

وی در ادامه این بازدید با حضور در واحد برش سنگ درخواست تسهیلات برای توسعه فاز‌های فعالیتی این واحد را مشکل و درخواست سرمایه‌گذار عنوان کرد و افزود: تلاش‌های لازم برای تسهیل در راستای اخذ تسهیلات با هدف توسعه اشتغالزایی انجام می‌شود.

استاندار اردبیل همچنین در بازدید از طرح تولید نشاسته صنعتی جهاد دانشگاهی استان سرمایه‌گذاری برای این مجموعه را ۱۶ میلیارد تومان در دو فاز اعلام کرد و گفت: فاز اول این مجموعه با سرمایه‌گذاری ۶ میلیارد تومان و اشتغالزایی برای ۱۰ نفر آماده بهره‌برداری است.

وی در جریان بازدید این واحد نسبت به پیگیری و رفع مشکلات اداری و مجوز‌های مربوطه قول مساعد داد.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟