تداوم توزیع بسته های معیشتی کمک مومنانه در استان

به گزارش خبرگزاری رکنا در اردبیل؛ همزمان با ایام فاطمیه و بزرگداشت دومین سالروز شهادت سردار قاسم سلیمانی رزمایش بزرگ کمک مؤمنانه در شهرستان اصلاندوز مغانو سرعین  با توزیع450 بسته معیشتی اجرا شد.

این رزمایش بزرگ به همت سپاه ناحیه عشایری استان اردبیل و سپاه ناحیه سرعین  در شهرستان مرزی اصلاندوز و سرعین با هدف حمایت از اقشار آسیب پذیر از شیوع بیماری کرونا و همچنین کمک به خانواده‌های نیازمند و بی‌بضاعت برگزار شد.

حجت الاسلام عظیم اسدزاده، امام جمعه شهرستان اصلاندوز در حاشیه این مراسم با تاکید بر حمایت از اقشار نیازمند در جامعه اضافه کرد: امروز در جامعه شاهد لبیک گویی به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر مواسات و همدلی هستیم و حمایت از اقشار نیازمند در سراسر کشور اقدامی بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.

وی با بیان اینکه خدمت رسانی بسیج در منطقه عشایری اصلاندوز مغان قابل تقدیر است، افزود: از ابتدای شیوع بیماری ویروسی کرونا در کشور، بسیج و سپاه ناحیه عشایری استان در سطح شهرستان اصلاندوز مغان اقدامات و خدمات ارزنده‌ای به مردم ارائه کرده‌اند که قابل قدردانی می‌باشد و ازجمله این فعالیت‌ها می‌توان به رزمایش بزرگ کمک مومنانه اشاره کرد.

سرهنگ راحلی فرمانده سپاه ناحیه شهرستان سرعین از توزیع 250 بسته معیشتی با هدف کمک به خانواده های نیازمند خبر داد و افزود این بسته های معیشتی که به همت سپاه ناحیه شهرستان سرعین و توسط بسیج سازندگی در بین نیازمندان توزیع خواهد شد

وی افزود کمک های مومنانه در قالب بسته های معیشتی از ابتدای شروع کرونا تا به امروز با کمک خیرین ادامه داشته است

 

 

آیا این خبر مفید بود؟