تکواندو قم لیگ برتری شد

به گزارش رکنا از قم، محمد جمشیدی امروز اظهار کرد: کامران و کیوان کاظمی دو برادر هوگوپوش تکواندو قم در قالب تیم لوازم خانگی کن به ترتیب در وزن سوم منهای ۶۳ کیلوگرم و وزن چهارم منهای ۶۸ کیلوگرم در رقابت‌های لیگ برتر تکواندو به مصاف رقبای خود می‌روند.

 

وی با بیان اینکه این دو تکواندوکار از نخبه‌های قم در این رشته ورزشی به شمار می‌روند، خاطرنشان کرد: بیستمین دوره رقابت‌های لیگ برتر تکواندو باشگاه‌های کشور با عنوان جام خلیج‌فارس با شرکت ۱۱ تیم از امروز با حضور چهره‌های شاخص این رشته در ترکیب تیم‌های مختلف باشگاهی کار خود را آغاز می‌کند.

 

رئیس هیات تکواندو استان قم در ادامه از آغاز ثبت‌نام آزمون دوره ۲۶۶ ارتقاء کمربند قرمز، پوم و دان یک، پوم و مشکی دان ۲ این رشته خبر داد و اضافه کرد: این دوره در هر دو بخش آقایان و بانوان زیر نظر کمیته آزمون هیات قم برگزار می‌شود و مهلت ثبت‌نام آن تا ۱۸ دی و زمان برگزاری آن جمعه ۲۴ برنامه‌ریزی شده است.

 

وی همچنین از برگزاری رقابت‌های بخش دختران این رشته در قم خبر داد و افزود: مسابقات انتخابی خردسالان و نونهالان تکواندو قم در گروه بخش دختران به منظور شناخت نفرات برتر و تشکیل تیم منتخب قم برای حضور در رقابت‌های کشوری سال ۱۴۰۱ به میزبانی خانه تکواندو شهیدان برجعلی‌زاده برگزار شد.

 

جمشیدی در پایان از حضور داور بین‌المللی این رشته در دوره دانش‌افزایی داوری تکواندو خبر داد و یادآور شد: این دوره به شکل غیرحضوری و آنلاین از سوی فدراسیون جهانی تکواندو برای هماهنگی و آشنایی با آخرین تغییرات شیوه داوری کیوروگی برگزار شد که سیدجواد حسینی داور بین‌المللی تکواندو قم در آن حضور داشت.

نظری / قم

آیا این خبر مفید بود؟