فرمانده سپاه کردستان: شهیده "فاطمه اسدی" جانش را برای دفاع از حیثیت و اسلامیت اهدا کرد

به گزارش رکنا از کردستان؛ سردار سیدصادق حسینی پیش‌ازظهر امروز در ویژه برنامه گرامیداشت چهلم شهیده فاطمه اسدی؛ نخستین بانوی تفحص‌شده کشور که در تالار فجر این شهر برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: شهیده فاطمه اسدی جانش را برای دفاع از حیثیت،اسلامیت، عزت و شرافت خود، کشور و استان اهدا کرد.

وی با قدردانی از سردار باقرزاده که زحمات زیادی برای تفحص پیکر شهیده اسدی کشیدند، گفت: شهیده فاطمه اسدی سال‌های متمادی از خانه و کاشانه خود به دور و جسدش در دامنه کوه‌های دیواندره کردستان رها شده بود.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با اشاره به درپیش بودن مناسبت‌ها این ایامتصریح کرد: 9دی سالروز بصیرت ملت ایران و دفاع همه‌جانبه از نظام و دومین سالگرد شهادت شجاع‌ترین فرمانده امت اسلامی؛ سردار دل‌هاهستیم که امیدواریم مراسمات در خور شان و با شکوه برگزار شود.

وی با بیان اینکه ظلم و خیانت گروه‌های ضدانقلاب به کُردها فراموش‌نشدنی است، افزود: این دشمنان خبیث اموال شهیده فاطمه اسدیرا به تاراج برده و خود و شوهرش را به شکنجه رساندند و این بانوی کرد را به شهادت رساندند، این است شیوه و منش اشرار و گروهک‌های ضد انقلاب.

سردار حسینی با بیان اینکه جنایت‌های گروهک‌های ضدانقلاب هیچ‌گاه فراموش نخواهد شد بیان کرد: دشمنان نظام اوایل انقلابامنیت مردم را به هم‌ می‌زدند و اکنون نیز همین هدف را ادامه داده و مانع توسعه و سرمایه‌گذاری می‌شوند.

وی ادامه داد: ضدانقلاب شعار دفاع از کُرد به سینه زده اما دقیقا برخلاف غیورمردان و شیرزنان عملکرده و روحانیون را به شهادت رسانده و خانه و کاشانه بسیاری را ویران کرده و رزمندگان اسلام را به بهترین شکل به شهادت می‌رسانند.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با یادآوری اینکه شهدای سیران‌بند بانه به عنوان گل سر سبد دفاع از شهادت ماندگار هستند، خاطرنشان کرد: سوال اینجاست چه جنایتی بالاتر از شیوه شهادت شهیده فاطمه اسدی به سراغ دارید؟ البته چیزی جز نفرت، خفت وخاری برایشان باقی نخواهد ماند و در تاریخ به عنوان ضد انقلاب و ضد کُردها از آنها یاد می‌شود.

وی با بیان اینکه سینه مردم به ویژه کُردها انباشته از نفرت علیه ضدانقلاباست، عنوان کرد: گروهک‌های ضدانقلاب پیاده نظام، حلقه به‌گوش و در آبخور و آغوش آمریکا صهیونیست‌ها هستند.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستانبا ذکر اینکه حیله، دروغ و خیانت از ضدانقلاب سر می‌زند،ابراز داشت: شهیده فاطمه اسدی سمبل دفاع از مردم کُرد بوده که همواره یادش را گرامی می‌داریم.

 

عبدالحکیمی /کردستان

 

آیا این خبر مفید بود؟