استاندار کردستان: هفته بسیج فرصت مغتنمی برای گام برداشتن به سمت جلو است

به گزارش رکنا از کردستان؛ اسماعیل زارعی‌کوشا صبح امروز در مراسم گردهمایی بزرگ بسیجیان استان کردستان؛ رزمایش اقتدار بسیجکه در سالن آزادی سنندج برگزار شد، اظهار داشت: آنچه که هفته بسیج و بازخوانی پیام امام خمینی(ره) برای تشکیل این شجره طیبه مهم است عنوانی است که آن پیر فرزانه بسیج مستضعفین را محدود در یک قشر خاص و مکان جغرافیایی نکردند.

وی افزود: آرمان بسیج این است که کسانی که در راه توحید گام برداشته‌اند و در جای جای جهان مستضعف هستند مخاطب پیام امام خمینی(ره) هستند.

استاندار کردستان با بیان اینکه نگاه ما به بسیج باید متناسب با نگاه امام(ره) باشد، تصریح کرد: هفته بسیج فرصت مغتنمی برای تقویت نقاط قوت و برطرف کردن نقاط ضعف برای قدم برداشتن به سمت جلو است.

وی افزود: امروز در استان کردستان در یک نقطه عظیمت واقع و به برکت خون شهدا جریان انقلابی در قوای سه‌گانه حضور فعال داشته تا در خدمت به مردم و پیشرفت کشور وارد عمل شوند.

زارعی‌کوشا اظهار کرد: استان کردستان با وجود جوانان و بسیجیان خود گام‌های بلندی را در راستای پیشرفت و توسعه در کشور برخواهد داشت.

استاندار کردستان با یادآوری رشادت‌های شهدای انقلاب اسلامی همچون شهیده فاطمه اسدی عنوان کرد: این روزها کردستان به عطر شهادت این بانوی کردستان معطر است. 

 

عبدالحکیمی/ کردستان

 

آیا این خبر مفید بود؟