۴۹۰۰بسته معیشتی از سوی سپاه در استان کردستان توزیع می‌شود

 به گزارش رکنا از کردستان؛ سردار سید صادق حسینی عصر امروز در پانزدهمین رزمایش کمک مؤمنانه سپاه که به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در سنندج برگزارشد، از توزیع4 هزار و 900 بسته معیشتی در بین اقشار نیازمند کردستانی خبر داد و اظهار داشت: سپاه از ابتدای شیوع ویروس کرنا تاکنون در راستای خدمتگزاری و رفاه حال شهروندان،اقدامات مختلفی را برای پیشگیری از شیوع این بیماری و تأمین نیازهای زندگی نیازمندان انجام داده است.

وی افزود: سپاه بیت‌المقدس در لبیک به فرمان رهبرمعظم انقلاب، رزمایش کمک مؤمنانه را در مراحل مختلف برگزار کرده و از ابتدا تاکنون50 هزار خانواده نیازمند شناسایی و 202 هزار بسته معیشتی و191 هزار بسته بهداشتی در بین آنان توزیع شده است.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان همچنین از اهدای بیش از یک‌هزار جهیزیه به زوجین جوان و نیازمند در قالب رزمایش کمک‌های مؤمنانه در استان خبر داد و تصریح کرد: در این ایام نیز به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج، زمینه آزادی 315 زندانی جرائم غیر عمد کردستانی را فراهم کردیم و آنها را به آغوش خانواده‌هایشان بازگرداندیم.

وی بیان کرد:سپاه علاوه‌بر توزیع کمک‌های بهداشتی و معیشتی، در راستای مقابله با کرونا و شناسایی سریع بیماران در کنار سایر دستگاه‌ها در قالب طرح شهید سلیمانی موفق عمل کرده است.

سردار حسینی با اشاره به اینکه تمام امکانات سپاه برای تسریع در واکسیناسیون شهروندان پای کار آورده شده است، اعلام کرد:تاکنون 53درصد از مردم استان دوز اول و دوز دوم واکسن کرونا را تزریق کرده‌ و امیدواریم روند تزریق رو به رشد و تا پایان آذرماه به 80 درصد برسد.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان با یادآوری اینکه سپاه و بسیج با خدمت‌رسانی بی‌منت به مردم تا ریشه‌کنی ویروس کرونا در کنار مردم خواهد ماند، یادآور شد: از همه شهروندان فهیم کردستانی انتظار می‌رود که آنان نیز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ما در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا همراهی کنند.

 

عبدالحکیمی/ کردستان

 

آیا این خبر مفید بود؟