سرپرست جدید کمیته‌امداد استان کردستان معرفی شد

به گزارش رکنا از کردستان؛ عصر امروز در مراسمی سرپرست جدید کمیته امداد کردستان معرفی و از زحمات مدیر‌کل سابق این نهاد در استان تقدیر شد.

رضا طوسی، سرپرست جدید کمیته امداد کردستان در این مراسم ضمن قدردانی از اعتماد رئیس کمیته امداد کشور و شورای ارزشیابی دفتر مرکزی برای انتصابش اظهار داشت: امیدوارم در دوران مسئولیت بنده با همکاری و همدلی همه کارکنان زمینه کسب رضایت خانواده‌های تحت حمایت در استان فراهم شود.

وی با بیان اینکه ما در این نهاد وظیفه نوکری و خدمت‌گزاری به خانواده‌های تحت حمایت و نیازمند را داریم، گفت: کمک به مردم و حل مشکلات این خانواده‌ها اقدامی ارزشمند بوده که در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

سرپرست کمیته امداد استان کردستان تصریح کرد: انتظار می‌بود مسئولان وشوری و استانیدر جهت حل مشکل خانواده‌های تحت‌پوششبا این نهاد همکاری و همراهی داشته باشند.

سید علی موسوی جم، مدیرکل سابق کمیته‌امداد استان کردستان نیز در این مراسم عنوان کرد: دوران مدیریت بنده در این نهاد دوران کوتاهی بود که جزو بهترین دوران کاریبوده و اگر عملکردی در این مدت حاصل شده نتیجه تلاش و زحمات همه کارکنان بوده است!

وی افزود: کار در این نهاد و گره‌گشایی از نیازمندان همانطور که در احادیث و کلام بزرگان اشاره شدهارزشمند و خوشایند است.

مدیرکل سابق کمیته امداد استان کردستان با بیان اینکهنوع تفکر غالب در کمیته امداد متفاوت است، تصریح کرد:کسب رضای خلقدر اولویت کارهای این نهاد بودهو خوشبختانه در همین راستاهمکاری خوبی در بین کارکنان وجود دارد.

وی اظهار کرد: حفظ کرامت مددجویان و کارکنان جزو اولویت‌های بنده بود که در زمینه مددجویی به تمامی شهرستان‌ها تفویض اختیار شده بود تا از رفت و آمد و به زحمت افتادن افراد تحت حمایت به سنندج خودداری شود.

موسوی‌جم خاطرنشان کرد: درچند ماه گذشته حوزه نظارت و بازرسی را مسئول پیگیری درخواست‌های مددجویی کرده تا در ارائه خدمات به مددجویان تسریع شود و این کار موجب بهبود عملکرد شده بود.

سید علی موسوی جم طی حکمی به عنوان «مشاور وزیر و مدیر کل دفتر وزارتی» وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شده است.

 

عبدالحکیمی/ کردستان

 

آیا این خبر مفید بود؟