مشاور رئیس‌جمهور: باید در اداره کشور با دید همدلی با مردم حرکت کنیم

 

 

به گزارش رکنا از کردستان؛ماموستا عبدالسلام کریمی صبح امروز در آئین تکریم و معارفه استاندار کردستان که در پردیس سینما بهمن سنندج برگزار شد اظهار داشت: همه هم و غم استاندار سابق،توسعه کردستان بود که امیدواریم این دغدغه همچنان ادامه دار باشد.

وی افزود: خدمت به مردم یکی از بزرگترین عبادت‌ها است.

مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی تصریح کرد: مردمی که ولی نعمت ما هستند و بر گردن ما بیش از آنچه که فکر می‌کنیم حق دارند و همیشه پشتیبان انقلاب بوده‌اند شایان خدمت هستند.

وی گفت:بزرگترین مسئولیت ما این است که خادم مردم باشیم چراکه رضایت خداوند از مسئولین با رضایت مردم ممکن است.

ماموستا کریمی تاکید کرد: باید با دید همدلی با مردم حرکت کنیم و نباید دیوارکشی کنیم چراکهدر قانون اساسی تمایزی بین شیعه و سنیکشور وجود ندارد و همه ما ایرانی و سربازان انقلاب هستیم.

 

وی باوتاکید بر اینکه دیوار کشی ما باید بین دشمنان انقلاب و کشور و دوستداران انقلاب باشد،خاطرنشان کرد: امروز همه مردم در کردستان برادر دینی هستند و حفظ این مهم برادری و همدلی را لازم دارد.

مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی خطاب به استاندار جدید کردستان یادآور شد: از سال 96کسانی در ستاد رئیس جمهور دولت سیزدهم تلاش کرده‌اند و هسته مشورتی شما را تشکیل می‌دهند لذا این افراد می‌توانند تصمیم‌سازی کنند و استاندار جدید در این باره از آنان مشورت گرفته و تصمیم‌گیری کند، کما اینکه نبایدهیچ خدشه‌ای به منافع مردم وارد شود. 

 

عبدالحکیمی/ کردستان

 

آیا این خبر مفید بود؟