طرح ترافیکی زمستان 1400 در سمنان کلید خورد

به گزارش رکنا از سمنان، استاندار سمنان هدف از برگزاری این طرح را حفظ سلامت و امنیت خاطر شهروندان و هم میهنان کشور در جاده های استان در طی ماه های سرد سال برشمرد.

استاندار سمنان با اشاره به لزوم همکاری دستگاه های مرتبط در این طرح، گفت: طرح ترافیکی زمستان ۱۴۰۰ با حضور و همت بخش‌های مختلف حاضر در طرح، باعث افزایش و تقویت امنیت جاده ها و محورهای مواصلاتی برای هموطنان و شهروندان استان به ویژه مسافران عزیز می‌شود.

سیدمحمدرضا هاشمی امروز و در آیین آغاز طرح ترافیکی زمستان ۱۴۰۰ در ستاد فرماندهی انتظامی استان سمنان افزود: امروز و در سایه تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی اعتماد همگانی مردم بالاترین و ارزشمندترین سرمایه این نهاد انتظامی محسوب می شود.

استاندار سمنان با تاکید بر اینکه این طرح همراه با عزت و امنیت برای همه مردم در درون و برون شهر و راه های مواصلاتی باشد افزود: در استان سمنان گردنه ها و راه های برفگیر وجود دارد که آمادگی کامل برای خدمت رسانی در این طرح وجود دارد و با هم افزایی و همدلی موجود تلاش صورت می گیرد تا مسافری در راه نماند.

هاشمی گفت: نیروی انتظامی در اجرای طرح ترافیکی انتظامی زمستان، در راستای تامین امنیت مردم، مسافران و به ویژه زائران امام رضا(ع) تلاش می کند.

0001359_500

استاندار سمنان ادامه داد: همدلی و هم افزایی مطلوبی که در بین دستگاه های خدمات رسان و نیروی انتظامی استان قرار دارد، باعث شده تا ارائه خدمت مطلوب از غربی ترین تا شرقی ترین نقطه استان شامل حال مردم شود که امری بسیار ارزشمند است.

رئیس پلیس راه استان سمنان نیز در این آیین گفت: این طرح به مدت ۱۱۰ روز اجرا می‌شود و تا پانزدهم اسفند ۱۴۰۰ ادامه دارد.

سرهنگ تقی کبیری با بیان اینکه در این طرح، پلیس، هلال احمر ، اورژانس، راهداری و آتش نشانی مشارکت دارند افزود: تیم‌های عملیاتی و امدادی در همه جاده‌های استان سمنان بخصوص گردنه‌های برف گیر و کوهستانی آهوان، بشم، گونه سر و خوش ییلاق، شبانه روزی حضور دارند.

شایان ذکر است در طرح زمستانی 1400 پلیس راه استان سمنان ۴۴۰ تیم امدادی و عملیاتی از دستگاه های مختلف امدادی و انتظامی استان مشارکت دارند.

7282055_802

حسن رستم زاده - سمنان

آیا این خبر مفید بود؟