امیدهای لرستان راهی مرحله بعد لیگ برتر کشتی فرنگی شدند

به گزارش رکنا از لرستان، کیومرث آریان متین اظهار کرد: دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر کشتی فرنگی جام باشگاه‌های کشتی کشور در گروه (د) به میزبانی تیم سازین سعید اندیمشک روز جمعه در سالن دو هزار و ۵۰۰ نفری شهید سروندی اندیمشک برگزار شد.

وی افزود: تیم امیدهای لرستان با کسب عنوان تیم اول این گروه به عنوان تیم برتر این گروه در لیگ برتر کشتی فرنگی معرفی و به عنوان تیم برتر گروه (د) راهی مرحله بعد لیگ برتر شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان اندیمشک گفت: همچنین تیم‌های زاگرس سنندج، سازین سعید اندیمشک و آریوبرزن بهبهان به ترتیب در این رویداد ورزشی در جایگاه دوم تا چهارم گروه د قرار گرفته و از ادامه لیگ برتر کشتی فرنگی کشور جای ماندند.

وی افزود: وزن‌کشی مسابقات لیگ برتر کشتی فرنگی عصر روز پنجشنبه با حضور کشتی‌گیران تیم‌های حاضر در گروه د در سالن دو هزار و ۵۰۰ نفری شهید سروندی اندیمشک انجام شد.

کیومرث آریان متین در ادامه تصریح کرد: کشتی‌گیران پیش از انجام وزن کشی توسط کارکنان بهداشت و درمان با هدف غربالگری سلامت کشتی‌گیران با استفاده از تست‌های تشخیص سلامت کشتی مورد بررسی قرار گرفت.

رئیس اداره ورزش و جوانان از عوامل برگزاری و شرکت کنندگان این رقابت‌ها قدردانی و گفت: شرایط میزبانی اندیمشک رضایت کامل ورزشکاران، تیم‌ها، فدراسیون کشتی و استان را به همراه داشته است.

گلاره پروازی/لرستان

آیا این خبر مفید بود؟