جوان‌گرایی در انتصاب مدیران منوط به داشتن دانش و تجربه است

به گزارش رکنا از لرستان، حسین گودرزی در نطق میان دستور خود در نشست علنی امروز (یکشنبه 23 آبان ماه) مجلس گفت: گرانی افسار گسیخته و نیازمندی‌های روزمره مردم و ضرورت ورود قاطع دولت برای کنترل بازار را متذکر می‌شوم.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: همچنین به رئیس جمهور و مجموعه تصمیم‌گیران در انتصابات مدیران دولتی متذکر می‌شوم که جوان‌گرایی در انتصاب مدیران به ویژه در سطوح عالی منوط به داشتن دانش، تجربه و کارنامه موفق مدیریتی مرتبط با آن حوزه کاری است. در غیر این صورت سپردن امور مردم و کشور و فرصت‌های زودگذر به تجربه‌اندوزی و آزمون و خطاهای جبران‌ناپذیر است.

وی افزود: به همه کسانی که با محاسبات اقتصادی و آماری به دنبال حذف ارز 4200 تومانی اقلام ضروری زندگی مردم و جایگزینی یارانه و مانند آن هستند عرض می‌کنم جامعه ایران بیشتر تحت تأثیر تجربیات روزمره فضای روانی و اجتماعی قطبی شده و رسانه‌ها، به ویژه فضای مجازی است. بنابراین این اقدام در کوتاه مدت می‌تواند موجی از تلاطم‌های اقتصادی و اجتماعی جبران‌ناپذیری را ایجاد کند.

گودرزی در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود در بخش‌های مختلف از مسئولان خواستار رسیدگی به این مشکلات و حل آنها شد.

گلاره پروازی/لرستان

آیا این خبر مفید بود؟