ایجاد کارگاه های تولیدی در شهرک های صنعتی خراسان رضوی توسعه می یابد

به گزارش خبرنگار رکنا ، علی بهرامی زاده با اشاره به دیدار علی رسولیان معاون وزیر صمت با مدیران حوزه صنعتی و صنفی در سفر یکروزه خود به خراسان رضوی افزود: توسعه جدی کارگاه های تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان مورد تاکید معاون وزیر صمت است. 

وی اظهار داشت: کارگاه های تولیدی، زودبازده و اشتغالزایی زیادی دارند و از این رو توسعه آن در دولت سیزدهم مورد تاکید جدی قرار گرفته و از کل قراردادهای منعقد شده با متقاضیان در زمین‌های کارگاهی شهرک‌های صنعتی استان تاکنون ۲۸۳ واحد کارگاهی به بهره‌برداری رسیده و برای چهار هزار و ۱۵۷ نفر شغل ایجاد شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی، توسعه واحدهای کارگاهی کوچک را از راهبردهای امسال سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران برشمرد و گفت: تعهد امسال این شرکت ایجاد ۸۰ واحد کارگاهی است که از این تعداد تاکنون ۷۰ واحد به متقاضیان در شهرکهای صنعتی توس و کلات واگذار شده است.

روز گذشته با حضور علی رسولیان معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران از چهار طرح عمرانی و چهار واحد صنعتی در شهرک های صنعتی توس و مشهد (کلات) بهره برداری شد.

آیا این خبر مفید بود؟