یکی از خیابان‌های سنندج به نام شهید فاطمه اسدی نام‌گذاری شد

به گزارش خبرنگار رکنا از سنندج، فرزاد زارعی، در سنندج از تصویب نام‌گذاری یکی از خیابان‌های سطح شهر به نام شهید فاطمه اسدی نخستین بانوی شهید مفقودالاثر کشور خبر داد و اظهار داشت: در راستای حفظ حرمت و جایگاه این بانوی مجاهد، میدان امام رضا(ع) تا بلوار مرزبانان سنندج به دلیل سر مسیر رفت به شهر دیواندرهمحل تفحص پیکر مطهر،مزین به نام این شهید شده است.

وی با بیان اینکه مزین کردن کوچه‌ها، خیابان‌ها و میادین سطح شهر به نام شهدا، جزو وظیفه و حداقل‌ترین کار برای حفظ و زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهداست، گفت:امروز بزرگ‌ترین کار فرهنگی در کشور خدمت به شهدا و خانواده‌های معظم شهدا است که عزیزترین داشته‌های خود را تقدیم اسلام و انقلاب کردند.

رئیس شورای شهر سنندج با بیان اینکه اینکه پاسداشت یاد شهدا کمتر از شهادت نیست، تصریح کرد: نام و یاد خاطره شهدا طبق فرمایش‌های مقام معظم رهبری بایددر همه زمان‌ها باقی و جاریباشد، به همین دلیل تحقق این امر، جزو برنامه‌‌های اولویت‌دار این دوره از شورای اسلامی شهر سنندج است.

زارعی بیان کرد: از ابتدای سال‌جاری تاکنون چندین کوچه و خیابان در شهر سنندج به نام شهدای گرانقدر مزین و نام‌گذاری شده و این اقدام فرهنگیکه بی‌شک رضایت خانواده شهدا و عموم مردم را نیز به دنبال داشته، همواره ادامه خواهد داشت.

 

 

عبدالحکیمی/ کردستان

 

آیا این خبر مفید بود؟