انبار بزرگ لوازم خانگی در قزوین پلمب شد

به گزارش خبرگزاری رکنا قزوین؛ هوشنگ محمدی در این باره اظهارداشت: به منظور کنترل بازار و رسیدگی به نحوه ذخیره و انبار کالاهای اساسی، نسبت به برقراری گشت های نظارتی اقدام شده است.

وی افزود: انبارهای کالاها زیر ذره بین نظارتی اداره تعزیرات قرار دارد و با برقراری گشت‌های تعزیراتی به صورت سیار، از انبارهای کالاهای الکترونیکی، برقی و لوازم خانگی بازرسی می شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین یادآورشد: بازرسی های اخیر این اداره منجر به کشف و پلمپ یک انبار بزرگ با 44 قلم انواع کالای لوازم خانگی در یک منطقه مسکونی در شهر قزوین شد.

وی اضافه کرد: همچنین نسبت به پیگیری و تعقیب قانونی متخلف اقدام شده است که در صورت احراز جرم و سیر قانونی پرونده با متخلف با اشد مجازات برخورد خواهد شد.

محمدی با تاکید بر تشدید بازدیدهای تعزیرات حکومتی تصریح کرد: در راستای صیانت از حقوق مصرف کننده و تنظیم بازار، از یک کارخانه متروکه تولید اقلام دارویی که سالهاست فعالیت ندارد بازدید شد که در این بازرسی مقادیری داروی تاریخ مصرف گذشته کشف شد که دستور امحا آن صادر شده است.

وی بیان کرد: یک دستگاه خودرو که راننده آن اقدام به قاچاق سیگار کرده بود، با بیش از 12 هزار نخ سیگارت کشف شد و عامل آن پس از احراز تخلف به ضبط کالای مکشوفه و پرداخت 390 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد

 

آیا این خبر مفید بود؟