تقویت تعاملات دوجانبه بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری بندر کیاشهر

به گزارش رکنا از رشت،  علی اوسط اکبری مقدم مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی به همراه معاونین و هیات همراه با مرتضی عاطفی شهردار بندر کیاشهر دیدار و گفت‌وگو کرد و در دیدار انجام شده بر تقویت تعاملات دوجانبه بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری بندر کیاشهر تاکید شد.

در این دیدار که به جهت تبریک انتصاب شهردار بندر کیاشهر و رایزنی برای برنامه‌های آتی انجام شد مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی ضمن آرزوی موفقیت برای مرتضی عاطفی در جهت اجرای پروژه‌های مشترک فی‌مابین اظهار امیدواری کرد و گفت: با انجام برنامه‌ریزی‌های دقیق به زودی اتفاقاتی بسیار خوب و کاربردی در تعاملات دوجانبه شهرداری بندر کیاشهر و سازمان منطقه آزاد انزلی رقم خواهد خورد. 

همچنین مرتضی عاطفی شهردار بندر کیاشهر نیز در این دیدار ضمن تشریح پاره‌ای از موضوعات توسعه‌محور اظهار داشت: حاصل همکاری بین سازمان منطقه آزاد انزلی و شهرداری بندر کیاشهر در آینده‌ای نزدیک آثار و خروجی عملیاتی مثبتی خواهد داشت. 

شهردار بندر کیاشهر در پایان ضمن تشکر از حضور علی‌اوسط اکبری‌مقدم مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی، رئیس حوزه و مدیر روابط عمومی منطقه آزاد از شروع فعالیت‌های گسترده بین منطقه آزاد و شهرداری کیاشهر ابراز خرسندی  کرد.

رشت /مرجان گودرزی 

آیا این خبر مفید بود؟