فعالیت کانون پرورش فکری کودکان ایلام حضوری شد

به گزارش خبرنگار رکنااز ایلام؛ محمدرضا رستم پور با اعلام این خبر اظهار داشت: کارگاه‌ها و کلاس‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به صورت شیفت بندی و با تعداد مشخص اعضا برگزار می‌شود و البته آموزش‌های مجازی و دورکاری مربیان تا زمانی که ستاد کرونا تصمیمی مبنی بر لغو یا ابقای دورکاری‌ها اتخاذ کند، این روند کماکان ادامه دارد.

وی افزود: فاصله گذاری اجتماعی، پرهیز ار تجمع اعضای کارگاه در کنار هم، استفاده از ماسک و رعایت سایر شیوه نامه‌های بهداشتی برای کلاس‌های حضوری ضروری است و همچین تمام مربیان کانون نیز دز‌های اول و دوم واکسن خود را تزریق کرده اند.

سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ایلام یادآور شد: بازگشایی مراکز کانون استان در این مدت کم با استقبال بی نظیر اعضای کانون و خانواده‌های آنها مواجه شد و هر چند همچنان هراس و وحشت روانی ناشی از کرونا در وجود بچه‌های عضو کانون وجود دارد.

رستم پور بیان کرد: هر چند کلاس‌های مجازی از مزایای زیادی برخودار است، اما از لحاظ کیفی و سبک آموزش ها، برگزاری کارگاه‌ها و کلاس‌ها به صورت حضوری به مراتب بهتر از آموزش مجازی است و حضور فیزیکی بچه‌ها در کارگاه‌ها سرزندگی و نشاط را به این کلاس‌ها بازگردانده است.

در هفته ملی کودک با شعار حال خوش کودکی، رنگ خوش زندگی ۱۰۰عنوان برنامه در نقاط مختلف شهری و روستایی استان ایلام برگزار می‌شود.

ایلام، کوثر موسوی 

 

آیا این خبر مفید بود؟