شرور فراری در مخفیگاهش در کوهدشت دستگیر شد

به گزارش رکنا از لرستان، سردار"یحیی الهی"، در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: مأموران انتظامی کوهدشت در راستای برخورد با جرایم خشن، با انجام کار اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های پلیسی از فعالیت مجرمانه یک شرور مسلح فراری مطلع شده و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: مأموران پس از هماهنگی قضائی با هدایت میدانی شخص فرمانده انتظامی این شهرستان طی یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی فرد شرور را قبل از اینکه فرصت فرار پیدا کند در مخفیگاهش در اطراف شهر کوهدشت دستگیر کردند.

این مقام انتظامی استان با اشاره به سواق کیفری متعدد نامبرده  ازجمله، قتل، شرارت، تیراندازی های متعدد و غیره، تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهم یک قبضه سلاح کمری به همراه مهمات متعلقه و یک دستگاه پژو 207  کشف شد.

سردار الهی گفت: متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی  تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی استان لرستان در پایان خاطرنشان کرد: پلیس با قاطعیت با اخلالگران نظم و امنیت در چارچوب قانون برخورد می کند و از مردم می خواهیم در صورت مشاهده فعالیت های مجرمانه و غیر قانونی افراد فرصت طلب و قانون گریز، در اسرع وقت از طریق تلفن 110، پلیس را مطلع تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان اقدام شود.

مهدی زکی‌پور/ لرستان

آیا این خبر مفید بود؟