راهدارخانه سه راهی سرعین بزودی افتتاح می شود

به گزارش  خبرگزاری رکنا در اردبیل ، کلیم اله وثوقـی در بازدید از این راهدارخانه  با بیان لینکه احداث این راهدارخانه در رونق ورزش‌های زمستانی و توسعه بخش گردشگری نقش مهمی ایفا می‌کند افزود: برای احداث این راهدارخانه بیش از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

عضو شورای اداری استان اردبیل با بیان اینکه عملیات احداث راهدارخانه سه راهی سرعین به مساحت ۱۲۰ مترمربع آبان ماه سال ۹۹ آغاز شد تصریح کرد: این راهدارخانه شامل اتاق استراحت راهداران – اتاق اداری – نمازخانه و سرویس بهداشتی است.

دبیر کمیسیون مدیریت اجرائی ایمنی حمل و نقل استان اردبیل تقویت و ارتقاء شاخص‌های ایمنی در سفر‌های برون شهری – استقرار شبانه روزی راهداران - دسترسی سریع و حضور به موقع ماشین آلات راهداری در مواقع حساس به ویژه راهداری زمستانی جهت خدمت رسانی هرچه شایسته به مردم عزیز را از جمله اهداف مهم احداث راهدارخانه‌ها عنوان کرد.

عضو شورای ترافیک استان اردبیل تصریح کرد: ۲۲ راهدارخانه در استان اردبیل فعال است و راهداران با حضور شبانه روزی در آن‌ها درحال خدمت رسانی به مردم و صیانت از راه‌ها هستند.

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل اظهار امیدواری کرد راهدارخانه آلوارس سرعین نیز در صورت تخصیص اعتبارات لازم استانی جهت تکمیل، تجهیز و اخذ انشعابات امسال به بهره برداری برسد.

وثوقی گفت: عملیات احداث راهدارخانه آلوارس در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع شامل ۲۰۰ مترمربع ساختمان اداری و ۱۸۰ مترمربع آشیانه ماشین آلات از خرداد ۹۷ شروع شده و تاکنون برای اجرای این پروژه یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار از محل اعتبارات ملی و استانی هزینه شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟